Yükleniyor...
3.0 Puan
23 Yorum

Deniz Restaurant

Eski Foça, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Telefon 0232 8122039
Yorumlar (23)
5
M. M.
Ailecek gelip her istediğimizi sipariş ettiğimiz mekan. Fiyatların uygun olduğunu düşünüyorum ,adisyonun fotoğrafını da paylaşıyorum.
5
C.. K
Başka bir yerde bulamayacağınız çok lezzetli meze ve ara sıcak çeşitleri,taze balıklar,temiz,nezih bir restoran. Fiyatlar daha fazla artmamalı. Üst sınırda çünkü.
1
U.......... U..........
6 cesit meze, kalamar, salata, bi 20 lik raki, 2 adet levrek ve 2 adet tatliya 700 tl hesap alan cilgin mekan. Menuyu sormamakla hata yaptigim tek yerdir heralde. Olsa olsa en fazla 400 tl olacak hesap neredeyse 2 kati geldi. Soyulmak istemiyorsaniz gitmeyin, ilk kez bir mekan hakkinda boyle bir yorum yaziyorum.
1
V K....
Kendim zaten yerlisiyim ve yıllardır gittiğim bir çok kişiyi de yönlendirdiğim bu mekanda geçen haftasonu kız arkadaşımla beraber bildiğiniz ‘İstanbullu muamelesi gördük! Tanıdık mekandır diyerek hesap kontrolü bile yapmıyorum ki şakşuka gibi en temel soğuk mezeler 15 TL yazılmış 3 4 meze ile beraber 35 lik rakı için 300 TL verdik! Foçanın sonu iyi değil eğer herkesi istanbullu zannetmeye devam ederlerse çok üzücü olacak bir Foçalı olarak hayretle izliyorum. Yazık gerçekten çok yazık…
2
M.......... M..........
Sadece meze rakı yapmak istemiştik 180tl ödedik(5 meze bi 20lik) girit kabağıoldykça güzeldi, sıcak ot bitmişti yiyemedik.Bunun dışında servis iyiydi ve çalışanlar çok güleryüzlüydü
1
A.... ö........
üzülerek söylemek isterim ki  kışın hizmette sınır tanımayan  restaurant  nedense arkadaşımla gidip iki duble rakı  yanınada karides söylememizi beğenmeyip bu kadar az servisimiz yok diyip bizi kaldırdılar.   gerçekten çok saygısızca bir davranış. artık puanım tamamen sıfır ve bu yapılan saygısızlığı heryerde söylemeye devam edicem.
1
A.... ö........
üzülerek söylemek isterim ki  kışın hizmette sınır tanımayan  restaurant  nedense arkadaşımla gidip iki duble rakı  yanınada karides söylememizi beğenmeyip bu kadar az servisimiz yok diyip bizi kaldırdılar. 
 gerçekten çok saygısızca bir davranış. artık puanım tamamen sıfır ve bu yapılan saygısızlığı heryerde söylemeye devam edicem.
4
N....... Ç.....
Sahil kenarında Ege mezeleri ile sizi besleyen ve istediğiniz balık türüne erişebileceğiniz huzur dolu bir restaurant ???????? sahilde gezerken hiç bilmediğim bu restauranta girip keyifle ayrıldım. Arka fonda çalan hafif Türk sanat müzikleri keyif veriyor.
5
N....... Ç.....
Sahil kenarında Ege mezeleri ile sizi besleyen ve istediğiniz balık türüne erişebileceğiniz huzur dolu bir restaurant
5
S..... A.....
İlgi alaka, mezeler gayet iyiydi.kalamar mutlaka söyleyin. deniz balıkları tercih edilmeli çupranın kilosu 80 tl. Fiyatlar normal sayılır. Eski foçada keyifli bir akşam için gidilebilir deniz kenarı bir mekan
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım