Yükleniyor...
3.3 Puan
29 Yorum

Çarsi Lokantasi

Küçük Deniz Caddesi. No: 18 Foça - IZMIR
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Ev Yemekleri
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 8122377
Yorumlar (29)
1
F.... Z....
Korkunç bir yer! Son tercihiniz bile olsa GİTMEYİN; çünkü sorun daha kapıdan girince başlıyor. Sipariş vermeyi bile başaramadık. Yemek içerikleri, porsiyon boyutu ve fiyat hakkında soru sorduk sadece ve karşımızdaki kişi cevap vermek yerine bağırarak azarladı bizi. Niye bunları soruyormuşuz... bunlar nasıl sorularmış... hayatında böyle bir şeyle karşılaşmamış... bir lokantada yemeğin içinde ne var ve fiyatı ne kadar diye sormaktan başka ne sorulabilirdi bilmiyorum. Üstüne “beyefendi biz burda yemeyelim gidelim isterseniz” diyince de “gidin, çıkın” karşılığını aldık. Hayatımda daha kaba, tahammülsüz ve saygısız bir işletme çalışanıyla karşılaşmamıştım. Müşteriye toklar belli ki. Yapılan iyi yorumları hak ettiklerine inanmıyorum.
1
B.... K......
RE-ZA-LET! Kapıdan girer girmez asık suratlı ve yargılayıcı bakışlarıyla karşılaştık. Yemeklerin içeriklerini öğrenmek istediğimizde öfleyerek, yarım yamalak cevap verdiler. “Porsiyonları görebilir miyiz” diye sorduğumda ukalaca “hepsi değişiyo” diye eğreti cevaplar verdiler. Ürünlerin önünde fiyat yoktu, fiyat sorduğumuzda da yine afra tafra yaparak “ne yiyecekseniz söyleyin ona göre fiyat vereyim” diye azarlandık. “Neden böyle yapıyorsunuz isterseniz yemeyelim burada” diye tepki gösterdiğimizde de “bence de yemeyin, gidin hadi yemeyin” diyerek kovulduk resmen. Tüm bunlar 5 dakikadan az zamanda oldu. Hem yemek yemeye gidip, hem azarlanıyorsunuz, kesinlikle gitmeyin!
5
C.. K
Özellikle vejeteryan olanların çok seveceği birbirinden lezzetli ve çeşitli zeytinyağlı yemekler var. İsteyene etli yemekler de bulunuyor. Çok başarılı.
4
S... C....
Balık sevmeyenler veya balıkla doymayanlar için kurtarıcı bir mekan. Bol bol zeytinyağlı çeşidi vardı. Börülce çok güzeldi. Yalnız bazı yemekleri mikrodalgada ısıtıp öyle servis ettikleri için malesef bir puan kırıyorum. Hiç hoşlanmıyorum mikrodalgada yemek ısıtan işletmelerden. Soğuk servis etsin gerçekten daha iyi. Veya öncesinde müşteriye sorulabilir.
4
Z.... Z....
Ağırlıklı olarak zeytinyağlı ev yemekleri yapan küçük, şirin bir mekan. Kuzu incik haşlama ve yoğurtlu ıspanak yedik, gayet lezzetliydi. Porsiyonlar doyurucuydu. Personel güleryüzlü, servis iyiydi. Zeytinyağlı pek sevmediğim için yemek çeşidi bana göre azdı. Fiyat konsepte göre biraz fazlaydı.
5
P.... D.
Buraya gelip enginar yemeye bayılıyorum! Ege yemeklerini sevenler müdavimi olabilirler. Fiyat/performans gayet iyi, ev yemeği dedim mi benden 5 yıldızı alır zaten ????
5
P.... D.
Buraya gelip enginar yemeye bayılıyorum! Ege yemeklerini sevenler müdavimi olabilirler. Fiyat/performans gayet iyi, ev yemeği dedim mi benden 5 yıldızı alır zaten
4
E.. E..
Foçaya her geldiğimde mutlaka uğradığım yer.. her yemeği efsane güzel. Özellikle içine kabak kattıkları ıspanak yemeğini özeliikle deneyin. Klasik bir esnaf lokantasına göre oldukça lezzetli????????
5
E.. E..
Foçaya her geldiğimde mutlaka uğradığım yer.. her yemeği efsane güzel. Özellikle içine kabak kattıkları ıspanak yemeğini özeliikle deneyin. Klasik bir esnaf lokantasına göre oldukça lezzetli
5
N...... N......
Her yemeği muazzam lezzete olan Eski Foça'ya geldiğimizde ne yiyeceğiz diye bizi düşündürmeyen nadir yerlerden. Gönül rahatlığıyla gelip herşeyi yiyebilirsiniz. Biz 3 senedir yazları Eski Foçaya geldiğimizde burada yemek yiyoruz. İnsanlar güler yüzlü, servis yapan genç arkadaşlar tertemiz ve çok kibarlar. Tek kelimeyle harika bir yer. Ha unutmadan, fiyatları biraz daha uygun olabilir. 2 ana yemek, 2 cacık, ortaya pilav gibi bir yemek 50 TL.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım