Yükleniyor...
4.7 Puan
10 Yorum

Rumeli

Sakarya Mahallesi, 3011. Sokak, Dalyan Yolu, No 46, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Dondurma, Çay ve Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 7126673
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (10)
5
E..... G.....
Çarşı içinde, hala esnaf işletmesi havasını kaybetmemiş bir tatlıcı. Mekanların samimiyetsiz ilgilerinden ziyade burada doğallım var. Taş duvarları ve dükkanın ufaklığı otantik havasını koruyor. Dondurmaları çok güzel. Aromasını veren meyveler parça parça içinde. Antep fıstıklı da da yaban mersinli de keyif verdi. Sakızlı muhallebideki yoğunluk çok güzel, sakız tadı baskın. Sakız tadına soğuk bakanlar sevmeyecektir. Ben keyifle yedim.
5
E..... G.....
Çarşı içinde, hala esnaf işletmesi havasını kaybetmemiş bir tatlıcı. Mekanların samimiyetsiz ilgilerinden ziyade burada doğallım var. Taş duvarları ve dükkanın ufaklığı otantik havasını koruyor.

Dondurmaları çok güzel. Aromasını veren meyveler parça parça içinde. Antep fıstıklı da da yaban mersinli de keyif verdi.

Sakızlı muhallebideki yoğunluk çok güzel, sakız tadı baskın. Sakız tadına soğuk bakanlar sevmeyecektir. Ben keyifle yedim.
5
D.... Ö....
Dondurmanın hası...
Veli Usta mı Rumeli mi derseniz. Rumeli der geçerim
5
D.... Ö....
Dondurmanın hası... Veli Usta mı Rumeli mi derseniz. Rumeli der geçerim
4
U.......... U..........
Naneli dondurmayı öneririm. Personel gayet güler yüzlü ve yardımcı. Oreo'lu dondurmayı da deneyebilirsiniz. Çeşme'ye gelirseniz mutlaka deneyim derim.
5
S.... B......
Rumeli dondurmacısını hem eski çarşı içerisindeki dükkanında hem de yeni dükkanlarında ziyaret ettik. Sakızlı muhallebisi, çeşit çeşit reçellerinin yanında tabiki dondurmasının lezzeti tartışılmaz. Özellikle Rumelia ve tahinli çeşitlerini tavsiye ediyorum Umarım yaz bitmeden yolunuz Rumeli'ye düşer
5
F.... F....
Çeşme'de kaldığım bir hafta boyunca en az 5 kez uğramışımdır. Birçok çeşit dondurma mevcut, her gittiğimizde ne desek diye düşündük. Hepsi de çok başarılı. bir top bizim istanbuldaki'lerin iki katı neredeyse. Sakızlı muhallebiside güzeldi.  Çeşme merkezdeki şubesindeki kalabalıktansa  burayı daha çok sevdik. Mekan güzel dekora edilmiş, sıcaklarda bile püfür püfür rüzgar esiyor. Sahibi hanımefendi çok ilgili.
5
F.... F....
Çeşme'de kaldığım bir hafta boyunca en az 5 kez uğramışımdır. Birçok çeşit dondurma mevcut, her gittiğimizde ne desek diye düşündük. Hepsi de çok başarılı. bir top bizim istanbuldaki'lerin iki katı neredeyse.
Sakızlı muhallebiside güzeldi. 
Çeşme merkezdeki şubesindeki kalabalıktansa  burayı daha çok sevdik. Mekan güzel dekora edilmiş, sıcaklarda bile püfür püfür rüzgar esiyor. Sahibi hanımefendi çok ilgili.
3
B.... G.
Dondurması abartılmış gereğinden fazla tatlıydı,blueskyı denemeye bile gerek yok kahve ve karamel gıda boyası birleşimi ile başarısız olmuş. Veli ustadan sonra hayal kırıklığı yarattı.
5
Ö..... Ö.......
Çeşme'nin içindeki eski yerine şube olarak Dalyan yoluna açılan bu mekan dondurma sevenler icin tam bir cennet. Dekorasyonun güzelliği, bahçedeki begonviller, tüm çalışanların sizi evinizdeymiş kadar rahat hissettirme cabası gercekten muhteşem. Bildigim kadarıyla merkez şubeye nazaran daha fazla çeşiti aynı zamanda imalathane olması sebebiyle bünyesinde barındırıyor. Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen ama benim bildigim 47 çeşit dondurma üretiliyor ve her seferinde farklı bir lezzet denizine düşeceksiniz....
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım