Yükleniyor...
3.4 Puan
5 Yorum

Copacabana Beach

Şehit Mehmet Mahallesi, Altınkum Plajı, Çeşme, İzmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Bar-Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Sigara içme alanı var.
  • Deniz kenarı
  • Dış mekan var.
  • Fullbar
Yorumlar (5)
2
F.... Y...........
Beach’e girdiğimiz an yarım saat yer sorunu yaşadık. Telefonla görüştüğümüzde yer sorunu olmaz demişlerdi, gittiğimizde plajda yer yok dediler. Şezlongların yarısı boş ve ters çevirmişlerdi. Bunlardan birine geçelim dediğimizde rezervasyonlu dediler. Bize nasıl yardımcı olacaksınız dediğimizde bayram harçlığı verirseniz yardımcı oluyoruz dediler. Girişte zaten kişi başı 45 tl ödüyorsunuz, bir de bahşiş istiyorlar. Sonra yer ayarlamaları konusunda diretince bu sefer magandaya bağladılar. Neyseki yöneticilerden birisi ile konuşunca gayet kibar şekilde bizimle ilgilenip sorunu çözdü. Yemeklerine gelince tost istedik makinamız bozuk dediler. Hamburger istedik hiç lezzetli değildi. Eğer yiyecekler lezzetli olsa fiyatları normal. Hamburger 32 tl su 5 tl bira 30 tl. Halk plajına gidin daha iyi. Gelen profil de kötüydü zaten.
4
F..... D......
Giriş 45 ₺ kişi başı araç dahil yer sıkıntısı yok çocuklu ailelerin tercihi bir mekan fiyatlar ortalama. Çalışanlar kibar ve ilgililer güleryüzlü bir ekip çoğunlukta. Eğlenceden ziyade keyif yapmak isteyenler için ideal.
3
S.... S....
Denizi sığ ve serin klasik Altınkum yani giriş ve otopark fiyatı birlikte alınıyor 45 tl içeride çalışan görevliler yer bulmanızda oldukça yardımcı oluyorlar rezerve diye bir durum ile karşılaşmadık erken gelirseniz en öndeki şezlonglarda yer bulabilirsiniz. Eğlenmek isteyenler için pek hareketli olduğu söylenemez. İçerdeki fiyatlar su: 5 TL cola: 10 TL .
4
B...... B...........
İki kısımdan oluşan bu rahat ve huzurlu yere giriş 35 T.L çocuklar ücretsiz. Sahil gerçekten altın kum gibi şezlonglar, şemsiyeler her türlü ihtiyaç duyulan malzeme var. Sahilde servis elemanları da bulunuyor.Üst kısım daha rahat tam istenilen sakinlikte. Çim zemin üzerinde büyük şemsiyeler, şezlonglar, hamaklar, ye büyük plaj yatakları mevcut ki tam huzur ortamı. Servis elemanları çok seri ve dikkatli. Gayet keyif alınabilen bir mutfak mevcut. Her içki mevcut ve lezzetli kokteyller hazırlıyorlar. Fiyatları biraz pahalı. Ayrıca çok zevkli house müzik yapıyorlar. Deniz çok temiz ve incecik kum. Çocuklar için ideal, 30 metre gidiyorsunuz hala dizinizi geçmiyor.Duşları ve kabinleri daha iyi yapmaları gerekiyor.
4
B...... B...........
İki kısımdan oluşan bu rahat ve huzurlu yere giriş 35 T.L çocuklar ücretsiz. Sahil gerçekten altın kum gibi şezlonglar, şemsiyeler her türlü ihtiyaç duyulan malzeme var. Sahilde servis elemanları da bulunuyor.Üst kısım daha rahat tam istenilen sakinlikte. Çim zemin üzerinde büyük şemsiyeler, şezlonglar, hamaklar, ye büyük plaj yatakları mevcut ki tam huzur ortamı. Servis elemanları çok seri ve dikkatli. Gayet keyif alınabilen bir mutfak mevcut. Her içki mevcut ve lezzetli kokteyller hazırlıyorlar. Fiyatları biraz pahalı. Ayrıca çok zevkli house müzik yapıyorlar.
Deniz çok temiz ve incecik kum. Çocuklar için ideal, 30 metre gidiyorsunuz hala dizinizi geçmiyor.Duşları ve kabinleri daha iyi yapmaları gerekiyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım