Yükleniyor...
2.2 Puan
153 Yorum

Before Sunset Beach

Ovacık Mahallesi, Azmak Koyu, No 381/A, Çeşme, İzmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 05321735518
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
Yorumlar (153)
3
E... E...
ne kadar rezervasyon yaptırsanız da kapıdaki görevli sizi begenmezse içeri almıyor
1
Ş..... Y......
Herkes rezervasyon olduğu halde almadıklarını yazmışlar. Anlasanıza tipe göre insanları alıyorlar. Bi dolce&gabbana terlik giyin bir de bentley araban olsun. Kesin girersiniz. Geri kalanı fasa fiso istersen 40 ay önceden alın rezervasyonu orada duran 2 kendini beğenmiş; kendileri mekana gelse yüzüne bile bskılnayacak; kadın ve onlara destek sağlayan izbandut bi adam tipinize bakarak sizin girip giremeyeceğinize karar verecek! Bilmeniz fayda olur.
1
A... D........
Rezervasyon yapmamiza ragmen bizimle beraber (3 kisi) Londra’dan gelen bir grup ve Almanya’dan gelen cift kapidan “aciklamama yapmamiza gerek yok” denilerek iceriye alinmadik. Rezervasyonlu/Rezervasyonsuz iceri alinmamak isterseniz ilk ve tek tercihiniz olarak tatil plani listenizin basina ekleyebilirsiniz.
1
K... K.....
Rezervasyon olmasına rağmen ve 12de gitmemize rağmen içer almadılar , kapıda ki kadınlar zaten suratsız bir şekilde bakmadan , açıklama yapmamız gerekmiyo diyor. Baştada dalga geçer gibi hoşgeldiniz isim soyisim rez var mı deniyor , sonra yardımcı olamıyorum iyi günler. Gününüz zehir olsun istiyorsanız tercihiniz burası olsun.
1
C.. A.....
Kesinlikle uzak durun, berbat bir yer
3
D.... Ç........
Beklentini düşük tutarsan mutlu eder. Yüksek tutarsan üzer. Fiyat performans tam tutmuyor ondan 3 yıldızlık bir mekan..
1
C.. A.....
Uzak durun hem ortam leş hem de para tuzağı. Servis ve hizmet kalitesi yerlerde. Yemekler heryerde yiyebileceğiniz donmuş yemekler. Aman diyeyim, uzak durun.
1
W...... W......
1
K... D...........
Salak yerine konmak için ideal bir mekân gittiğimiz saatten 24 saat önce 4 kişilik rezervasyon yaptırmış olmamıza rağmen 24 saat sonra mekâna gidince "şu an yardımcı olamıyoruz, kusura bakmayın."dediler. "Nasıl?"diye sorgularken görevli hanımefendi mıy mıy ağzına gelen alakasız kelimeleri saydı. En son da "açıklama yapamıyoruz."dedi Ilıca'dan 20 dakikalık yolu boşuna gelip kurumsal gözükmek için bir tarafını yırtan ama paradan başka hiçbir derdi olmayan mekânda paramızla rezil olduk. Siz olmayın.
1
A.... D.......
Bir gün önceden rezervasyonumuz olmasına rağmen kapıdaki meymenetsiz çalışanların “rezervasyonunuz var ancak size yardımcı olamayacağız, küçük yazıları okursanız bunun bir ön rezervasyon olduğunu göreceksiniz” şeklindeki yorumları ile, vasıfsız insanlar tarafından hangi sebeple olduğunu bilmediğimiz bir şekilde içeri alınmadık. Kimseyi yargılayacak, değerlendirecek kapasite ve kabiliyette olmayan müşkülpesent insanlar tarafından özür bile dilenmeden daha fazla açıklama yapmadan, kibarlık ve hizmet verme üzerine çalışmaktan anlamayan insanların bir araya toplanmış olduğu bir yer. Berghain değilsiniz, kendinize gelin.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım