Yükleniyor...
4.6 Puan
136 Yorum

Rumeli Pastanesi

İsmet İnönü Mahallesi, İnkılap Caddesi, No 46/A, Çeşme, İzmir
Kategoriler Tatlıcılar
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0232 7126759
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (136)
5
E... E.
Buram buram damla sakizli muhallebisi harika. Dondurmaları bayaa iyi. Gelin, yiyin.
5
Z..... Z.....
Cevizli, karadutlu ve bal-bademli dondurması muazzamdı. Porsiyonlar çok büyük ve doyurucu. Muhakkak deneyin derim. Dondurmanın fiyatı çok uygun, su fiyatları biraz pahalı. Mekan çok hijyenikti. Masalara dezenfektanlar bırakılmış ayrıca çalışanlar da hijyen kurallarına uygun olarak servis yapıyorlardı.
5
S.... E.......
1 top dondurma 7,5 TL fakat 1 top u diğer mekanların 2 topuna eşit yani fiyat / kalite oranı son derece uygun, özellikle damla sakızlı ve kara dutlu dondurmasını tavsiye ederim
5
E.. P....
5
B.... B....
O nasıl bir dondurmadır. Keşke İstanbul' da olsa da hep yesem. O kadar güzeldi ki kesinlikle tavsiye ederim. Bol fıstıklı, bol bademli mis gibi.
5
R.... K.........
Çeşmeye geldiğimden beri vazgeçemediğim dondurmacı çok güzel çeşit çeşit dondurma var. 1 top 7.5 lira idi. Toplar büyük..
5
E... E...
1945 tarihini gördüğüm an denemeliyim deyip, ardından dondurma çeşitlerini de görünce ; camekanına sinek gibi yapıştığım mekan. kesinlikle kusursuz !! fevkaledenin fevkinde. buradan dondurma yemeyen Çeşme’ye gittim demesin.
5
E... E...
1945 tarihini gördüğüm an denemeliyim deyip, ardından dondurma çeşitlerini de görünce ; camekanına sinek gibi yapıştığım mekan.
kesinlikle kusursuz !! fevkaledenin fevkinde. buradan dondurma yemeyen Çeşme’ye gittim demesin.
5
A..... B.....
Yediğim en güzel Türk usülü dondurmalardan biri tartışmasız buradaydı. Damla sakızlı, antep fıstıklı ve karadutlusunu denedim. Normalde antep fıstıklı dondurma düşkünü olmamama rağmen buranınki öyle lezzetliydi ki damla sakızlı pudingin üzerine de antep fıstıklı dondurma koymalarını istedim???? Damla sakızlı dondurması da bir o kadar harikaydı. Karadutlu dondurması ve damla sakızlı pudingini de çok sevdim???? Damla sakızlı kurabiyelerini de ayrıca öneririm; mis gibi damla sakızı kokuyorlar, ağızda dağılıyorlar ve kapalı kutuda oldukça uzun süre dayanıyorlar????
5
A..... B.....
Yediğim en güzel Türk usülü dondurmalardan biri tartışmasız buradaydı. Damla sakızlı, antep fıstıklı ve karadutlusunu denedim. Normalde antep fıstıklı dondurma düşkünü olmamama rağmen buranınki öyle lezzetliydi ki damla sakızlı pudingin üzerine de antep fıstıklı dondurma koymalarını istedim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım