Yükleniyor...
4.5 Puan
8 Yorum

Molly Malone's

Altınyunus Mahallesi, 3435. Sokak, No 66, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Bar-Food
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Gece hayatı
Yorumlar (8)
5
A.... K...
Alaçatı ve çeşmedeki kalabalik ve apaçi mekanlardan sıkılıp bulduğumuz bir mekan. Molly malones diye bularak geldik fakat sessions olarak değişmiş. Sıcakkanlı çalışanları ve özel kokteyllerinin mükemmelliğiyle kesinlikle uğranilmayı hak ediyor
5
A.... K...
Alaçatı ve çeşmedeki kalabalik ve apaçi mekanlardan sıkılıp bulduğumuz bir mekan. Molly malones diye bularak geldik fakat sessions olarak değişmiş. Sıcakkanlı çalışanları ve özel kokteyllerinin mükemmelliğiyle kesinlikle uğranilmayı hak ediyor
5
P.... B........
Yemek ve bira menusunun cesitliligi, dekorasyonunun guzelligi, rahatligi, persohelin sempatikligi bir yana muzikleri de bir o kadar keyifli. Mac gunleri oldukca kalabalik oluyor,rezervasyon sart diye dusunuyorum.
4
S.... S..
Açıldığı yer, daha öncesinde bir çok farklı işletmeye ev sahipliği yapmıştı. Ama onlara burası pek uğurlu gelmemişti.  Fakat Molly Mallone's buraya bugüne kadar ki en iyi dekarasyonu yapmış. Bu da harika bir atmosfer yaratıyor. Çalan müziklerin kalitesi, mekanın atmosferini olumlu şekilde etkiliyor. Burada  keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Pub yemekleri tarzındaki menüye sahip bu mekanın etleri kesinlikle başarılı. Lezzet olarak sizi hiç üzmeyecektir. Fakat fiyatları biraz yüksek. Bira olarak Tuborg ürünleri olması, Efes ailesini tercih edenlerin hoşuna gitmeyecektir.
4
S.... S..
Açıldığı yer, daha öncesinde bir çok farklı işletmeye ev sahipliği yapmıştı. Ama onlara burası pek uğurlu gelmemişti. 

Fakat Molly Mallone's buraya bugüne kadar ki en iyi dekarasyonu yapmış. Bu da harika bir atmosfer yaratıyor. Çalan müziklerin kalitesi, mekanın atmosferini olumlu şekilde etkiliyor. Burada  keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Pub yemekleri tarzındaki menüye sahip bu mekanın etleri kesinlikle başarılı. Lezzet olarak sizi hiç üzmeyecektir. Fakat fiyatları biraz yüksek. Bira olarak Tuborg ürünleri olması, Efes ailesini tercih edenlerin hoşuna gitmeyecektir.
5
B.... E........
Ilıca'da bu yıl açılan Irish Pub. Bahçesi ve dekorasyonu rahat ve özenli. Arka bahçedeki dev ekran TV ve dart ile gençlere, çaldığı kaliteli müzik ile kulaklara, nefis yemekler ile midelere iyi gelecek mekan. Tüm bunlara karşılık fiyatlar son derece makul
4
B..... A.....
Tipik bir Irish pub, on ve arkada iki bahce var. Lokasyon itibariyle bu kadar iyi bir yer beklemiyor insan. Genis ve ferah bir mekan, yemek menusu de iyi. Arkadaslarla keyifli sohbet edip biralamak icin guzel mekan. Dekorasyona, konsepte bakinca insan daha cok bira cesidi bekliyor.
4
B..... A.....
Tipik bir Irish pub, on ve arkada iki bahce var. Lokasyon itibariyle bu kadar iyi bir yer beklemiyor insan. Genis ve ferah bir mekan, yemek menusu de iyi. Arkadaslarla keyifli sohbet edip biralamak icin guzel mekan.

Dekorasyona, konsepte bakinca insan daha cok bira cesidi bekliyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım