Yükleniyor...
3.0 Puan
6 Yorum

Gözde Restaurant

Ilıca Mahallesi, 5065 Sokak, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (6)
2
M....... M.......
Biz yemek yiyemedik çünkü bir kilo mercan 450tl idi. 1 adet çipura 150 tl civarıydı. Rakı ve meze söylesek kimbilir ne fiyatlar çıkacaktı. Manzarası çok güzel ama Egenin kıyısında bu fiyatlar hiç olmadı.
2
S.... S..
Yazlıkları Ilıca'da olan bir ekip olarak yürüyerek gitmek keyfiyle mekana vardık. Çünkü bu sayede herkeş içki içebildi.

Mekanın atmosferi iddialı değil, ama salaş da sayılmaz. Deniz kenarında olması sayesinde ortam keyifli bir hale dönüşüyor. Mezelerin porsiyonları küçük, fakat taze ve lezzetli. Balıklar da lezzetli ve kurutulmadan pişiriliyorlar. Servisi ise idare eder. Sipariş vermek için pek beklenmiyor, ancak rakı servisinin masanın kendisine bırakılmasını yadırgadık. Tatlı seçeneğinin de olmaması şaşırtıcıydı.

Esas meseleyse, balık fiyatların çok pahalı olması ve rakı servisini masaya bırakan anlayışın garsoniye almasıydı. Açıkçası yakınlarda oturuyorsanız, yürüyerek gitmek adına iyi seçenek. Ama arabaya atlayıp, gitmeye değmez.
2
S.... S..
Yazlıkları Ilıca'da olan bir ekip olarak yürüyerek gitmek keyfiyle mekana vardık. Çünkü bu sayede herkeş içki içebildi. Mekanın atmosferi iddialı değil, ama salaş da sayılmaz. Deniz kenarında olması sayesinde ortam keyifli bir hale dönüşüyor. Mezelerin porsiyonları küçük, fakat taze ve lezzetli. Balıklar da lezzetli ve kurutulmadan pişiriliyorlar. Servisi ise idare eder. Sipariş vermek için pek beklenmiyor, ancak rakı servisinin masanın kendisine bırakılmasını yadırgadık. Tatlı seçeneğinin de olmaması şaşırtıcıydı. Esas meseleyse, balık fiyatların çok pahalı olması ve rakı servisini masaya bırakan anlayışın garsoniye almasıydı. Açıkçası yakınlarda oturuyorsanız, yürüyerek gitmek adına iyi seçenek. Ama arabaya atlayıp, gitmeye değmez.
4
W................. W.................
Muhteşem ilgi alaka, taptaze baliklar ve harika mezeler. Fuat abiye çok Teşekkürler...
4
W................. W.................
Muhteşem ilgi alaka, taptaze baliklar ve harika mezeler. Fuat abiye çok Teşekkürler...
4
Y.... I.....
Ilica'nin ortasinda dogalligini ve salasligini korumus ve birbirinden lezzetli meze ve yemekleri olan bu restorana neden not verilmemis anlamadim. Benim tarzim sik be janjanli yerlerdense kaliteli, lezzetli ve dogal yemek. Son zamanlarda fazla yazmamamin sebebi içimi açam bir yer olmamasi idiydi ama burasi bana ilham verdi. Mezeler taze, kizartmalar sahane.. Çocuklugumu hatirladim.. Firsat buldukça gelirim
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım