Yükleniyor
Yükleniyor...
3.8 Puan
135 Yorum

Dost Pide Pizza

5152 Sokak No:27 PK: 35930 Ilica, Ilica, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 175 TL
Telefon 02327232059

Dost Pide Pizza Neler Sunuyor ?

  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.

Dost Pide Pizza Çalışma Saatleri

Gün Açılış Kapanış
Pazartesi 11:00 22:00
Salı 11:00 22:00
Çarşamba 11:00 22:00
Perşembe 11:00 22:00
Cuma 11:00 22:00
Cumartesi 11:00 22:00
Pazar 11:00 22:00

Dost Pide Pizza Yorumları (135)

3

V.... E..

İlk defa pidesi tatsızdı. Dostaki güzeldi. Yemek sonrasi ilginç bir olay yaşadık. Aracımızı karşı kaldırım kenarına, mekana yaklaşık 20 metre uzakta park etmiştik. Biz park ettikten sonra arabanın hemen önüne ve sürücü koltuğundan görünmeyecek yükseklikte bir kuka koymuşlar. Park ettiğimizde orada bir şey olmadığı için çıkarken görmedik ve çarptık. Önce bir servis personeli, ardından yıllardır hayırlı işler dilediğimiz sahibi koşarak aracın yanına geldi. "Araca binmeden etrafında önce bir bakarsın" diye fırça yedik önce. Kendisi maskeli olmadığı için durumu çok izah edemedik, sadece mekanda yemek yiyip çıktığımızı söyleyince konu kapandı. Kimse size yolun kenarına kuka koyma hakkı vermiyor ve kimsenin arabasının önüne görünmesi zor yükseklikte bir cisim konmaz. Müşterinize şoförlük aklı verene kadar, yaptığınız iş hukuki mi degil mi ona bir bakın. 20 yılı geçmiştir müşterisiyiz, böyle bir hareket ilk ve ayıp oldu.
2

F.... U..

Lezzet bakımında abartılı bir yer değil ama güzel. Fakat ilgi alaka ya adamına göre ya da hiç yok. 400 lira hesap ödedik masada kürdan yok söylüyorsun zoraki getiriyorlar ıslak mendil verir insan yemekten sonra o yok.
5

M... M...

5

E... E...

Pideler tek kelimeyle harikaydı. Garsonlar ilgili mekan genel olarak temizdi. Masalara kendi üretimleri kolonyaları koymaları da çok hoştu.
5

C............ C............

Lahmacun, kuşbaşılı kaşarlı ve tahinli pide yedik. Garsonlar ilgili servis hızlı. Lahmacun ve kuşbaşılı kasarliyi çok beğendik. Tahinli pidenin bir kısmı biraz yanmıştı. Fiyatlar biraz normalin uzerinde. Yine de ılıca da yemek yemek için en tercih edilir mekan.
4

E.... H..............

Dostaki dönerden beyti. Döner kalitesi fena değil, tercih edilebilir. Kuşbaşı ve kaşarlı pidenin pidesi ve kaşarı gayet güzel ama kuşbaşı baya sert kalmış, sizi tekrar getirtecek bir lezzeti ne yazık ki yok. Dostaki 40 TL, pide 31 TL
4

E.... H..............

Dostaki dönerden beyti. Döner kalitesi fena değil, tercih edilebilir. Kuşbaşı ve kaşarlı pidenin pidesi ve kaşarı gayet güzel ama kuşbaşı baya sert kalmış, sizi tekrar getirtecek bir lezzeti ne yazık ki yok.

Dostaki 40 TL, pide 31 TL
5

M..... M.....

Çeşme'ye her gidişimde muhakkak gittiğim yer. Kıymalı ve enginarlı favorilerim. Fiyatlar makul seviyede
5

M..... M.....

Çeşme'ye her gidişimde muhakkak gittiğim yer. Kıymalı ve enginarlı favorilerim.
Fiyatlar makul seviyede
5

S... S...

Bayildigim mekan. Pideler cok sicak ve citir. 4 farkli cesit denedim (kiymali, ispanakli, vejeteryan ve peynirli) hepsi cok lezzetliydi. Servis hizli ve calisanlar guler yuzlu.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım