Yükleniyor...
4.0 Puan
2 Yorum

Bolulu Hasan Usta

Ilıca Mahallesi, 5065 Sokak, No 8/1, Çeşme, İzmir
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar, Dondurma, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0232 7235080
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Wi-Fi
  • Tatlı ve Pasta
  • Dış mekan var.
  • Deniz kenarı
Yorumlar (2)
4
S.... S..
Eski basit dekorundan çıkıp, içerisi son derece güzel şekilde yenilenmiş. Zaten bu dekor bildiğim kadarıyla Bolulu Hasan Usta'nın yeni konsepti. Bu şubedeki servis gayet iyi, garsonlar ilgililer ve ukalalıkları yok. Fiyat ve lezzet zaten Bolulu Hasan Usta'nın standart. Bu standart lezzetin içinde kazandibisi ve dondurması en özel ürünler. Bu şubede herhangi bir bayatlamış tatlıya da denk gelmezsiniz. Ayrıca bana göre buranın önemli artılarından biri Ilıca'da dolup taşan ve birçok görgüsüzün akın ettiği Reyhan'dan daha sakin ve huzurlu şekilde oturma imkanınızın bulunması. Kapalı alanında oturacak yerleri varken, ekimden itibaren 6 aylığına buranın kapanması üzücü. Yazın kadar olmasa bile, ekim ile nisan ayları arasında Çeşme'deki tek şubenin hizmet vermemesini doğru bulmuyorum.
4
S.... S..
Eski basit dekorundan çıkıp, içerisi son derece güzel şekilde yenilenmiş. Zaten bu dekor bildiğim kadarıyla Bolulu Hasan Usta'nın yeni konsepti.

Bu şubedeki servis gayet iyi, garsonlar ilgililer ve ukalalıkları yok. Fiyat ve lezzet zaten Bolulu Hasan Usta'nın standart. Bu standart lezzetin içinde kazandibisi ve dondurması en özel ürünler. Bu şubede herhangi bir bayatlamış tatlıya da denk gelmezsiniz. Ayrıca bana göre buranın önemli artılarından biri Ilıca'da dolup taşan ve birçok görgüsüzün akın ettiği Reyhan'dan daha sakin ve huzurlu şekilde oturma imkanınızın bulunması.

Kapalı alanında oturacak yerleri varken, ekimden itibaren 6 aylığına buranın kapanması üzücü. Yazın kadar olmasa bile, ekim ile nisan ayları arasında Çeşme'deki tek şubenin hizmet vermemesini doğru bulmuyorum.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım