Yükleniyor...
2.3 Puan
4 Yorum

Özlem Restaurant

Çiftlik Mahallesi, 18 Sokak, No 59/A, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Telefon 0232 7221122
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Deniz kenarı
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
3
P.... P....
Samimi ve sicak bir mekan havasi vermekle musteriye ozen gostermemek arasindaki ince cizgide biraz daha negatif kisma kayiyor burasi. Kac kere istememize ragmen servis kasigi gelmedi, ekmek besinci istememizden sonra geldi( kizartmadan getirmisler), suyu ve buzu kalkip kendimiz almak durumunda kaldik. Mekandaki tek garson arkadas kimseye yetemedi, ikinci 70 lik rakiyi istedik, yok deyip 50 lik vermeye kalktilar. Yemeklerin lezzeti fena degildi gerci 8 kisiye getirdikleri meze tabaklarindan adam basi birer tatli kasigi dustu payimiza. Kum midyesi, tereyagda karides, ahtapot izgara ve kalamar izgara yedik, ahtapotlari cok kurutmuslardi, uclari komur gibiydi, gecenin en lezzetli parcasi kalamardi,lezzeti ise gercekten iyiydi (gelmeden once baby kalamar diye siparis vermeniz gerekiyormus) 8 kisi 1060 tl hesap odedik, baska mekanda olsa normal derim ama kalkip suyunu ekmegini kendin aldigin mekanin daha ucuz olmasini bekliyor insan. Ben servisi ve ihmalkarliklari nedeniyle bir daha gitmeyi dusunmuyorum sonuc olarak.
1
O...... M......
Sadece Çiftlikköy için değil, çevre nahiyeleri de kapsayacak bir değerlendirmede liderliği koruyacak muazzam avam ve laubali bir işletme sahibesine sahip bir mekan. Tavsiye üzerine gittiğimiz mekana, önceden telefonla gitmeden evvel servisin kaça kadar açık olduğu öğrenildikten sonra, 01:00 e kadar hizmet verebileceklerini söylemişlerdi. saat 10 gibi gittiğimizde daha ne istediğimiz sorulmadan, ikinci bir kere kapanış saati hatırlatarak; "servis verilir ama saat 01:00 de kalkacaksınız, yoksa kovarım." gibi gece kondu ve varoş kültür tandanslı bir şeyler söylendi. Daha oturmadan dışarıda bekleyen misafirimin yanına gittim, hemen buranın yanında yer alan Gökkuşağı Restaurant'a gittik. Yine aynı şekilde vakitin biraz geç olduğunu lakin ufak bir servis isteğimizi dile getirdiğimizde, gayet nazik ve kibar dille memnuniyet ile servis yapabileceklerini ilettiler. Ve hizmeti ile de, sunumları ile de gayet keyif aldık. Mekan işletmeciliği, hizmet sektörü biraz vizyon ve kültür meselesidir. Her şeyden önce hizmet sunan ve hizmet almak isteyenin karşılıklı saygı ve edep çerçevesinde diyalog kurması bir erdemdir. Çiftlikköy yakınlarında bir yerde yemek, içmekten mada keyif almak istiyorsanız, şifayen başka bir mekana gidilmesini öneririm.
1
O...... M......
Sadece Çiftlikköy için değil, çevre nahiyeleri de kapsayacak bir değerlendirmede liderliği koruyacak muazzam avam ve laubali bir işletme sahibesine sahip bir mekan. Tavsiye üzerine gittiğimiz mekana, önceden telefonla gitmeden evvel servisin kaça kadar açık olduğu öğrenildikten sonra, 01:00 e kadar hizmet verebileceklerini söylemişlerdi. saat 10 gibi gittiğimizde daha ne istediğimiz sorulmadan, ikinci bir kere kapanış saati hatırlatarak; "servis verilir ama saat 01:00 de kalkacaksınız, yoksa kovarım." gibi gece kondu ve varoş kültür tandanslı bir şeyler söylendi. Daha oturmadan dışarıda bekleyen misafirimin yanına gittim, hemen buranın yanında yer alan Gökkuşağı Restaurant'a gittik. Yine aynı şekilde vakitin biraz geç olduğunu lakin ufak bir servis isteğimizi dile getirdiğimizde, gayet nazik ve kibar dille memnuniyet ile servis yapabileceklerini ilettiler. Ve hizmeti ile de, sunumları ile de gayet keyif aldık.

Mekan işletmeciliği, hizmet sektörü biraz vizyon ve kültür meselesidir. Her şeyden önce hizmet sunan ve hizmet almak isteyenin karşılıklı saygı ve edep çerçevesinde diyalog kurması bir erdemdir.
Çiftlikköy yakınlarında bir yerde yemek, içmekten mada keyif almak istiyorsanız, şifayen başka bir mekana gidilmesini öneririm.
4
E.. I....
Ozlem Rest Ciftlikkoyde balik yiyecekseniz tercihlerinizden biri olsn biz dun aksam 2 kisi 2 kilo Lagosu mezeler esliginde itinayla bunyeye kattik.Kalamar son yillarda yedigim en lezzetli ve kivaminda kalamardi.35lik yeni raki,biralar,salata,mezeler ok ama ....salataya 35 tl yazilmaz ama yuh....odedgmz Helali hos olsun ancak servis kotuydu cunku sahipleri Necati bey mutfakta baliklari yapiyor,esi Deger hn ve r servis yapan 2arkadas tum masalara yetisemedi.E ac insanda sabirsiz oluyor bu yuzden biraz sikinti yasadik.Ama tabii agustos ortasi ve rest full du.Sineye cektik bizde.Birde mekan sahibesinin personeline yuksek sesle tartismasi bagrismasi hic hic hos degil.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım