Yükleniyor...
2.8 Puan
17 Yorum

Zilly

Port Mahallesi, Lütfü Koparal Caddesi, 18000/1 Sokak, No G-2, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sadece İçki
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Gece hayatı
  • Meşrubat
  • Fullbar
Yorumlar (17)
5
E... E...
En englenceli club olabilir çeşmedeki kokteylleri de guzeldi müzik de iyiydi öneririm pandemi döneminde bile eğlendik
1
F.... F....
Gerek garsonları olsun gerek mekanın fiyatları gerekse çaldıkları saçma sapan müziklerle tam bir rezalet gelen tipler abaza biraya 100 lira verdiğimiz saçma sapan bir geceydi hayatımda gördüğüm en rezil mekanlardan biri asla gitmeyin!!
4
H.... Ö......
Tavsiye üzerine gittik, biz gittiğimizde rnb ve hiphop gecesi vardı iki tane dj çıkmıştı gerçekten çok eğlendirdiler. İçki olarak pong island içtik, tanesi 60 TL çerez ve meyve yanında geliyor. Böyle bir mekana göre fiyatın normal olduğunu düşünüyorum. Sadece alan biraz küçüktü, insanlar rahat dans edemiyordu, masalara ve diğer insanlara çarpıyordu. Onun dışında memnun kaldık.
3
S... G.....
Geçen gece tavsiye üzerine gittik, aşırı rüzgarlıydı.... her zaman böyle mi bilmiyorum.. müzikler iyiydi.. ama rüzgar çok rahatsız etti.. mekan sorumluları çok kibardı.. biz hicbirsey soylemeden bizi rüzgarı az olan standa aldılar..
3
E... P....
Port Alaçatı'nın en kalabalık mekanı. Herkes iç içe, İstanbul'daki Zilly'den farkı yok. Türkçe Pop şarkılarla milleti eğlendirmeye çalışıyorlar. Yaş ortalaması çok düşük. Arkadaş grubunuzla gittiğinizde kesin yanınıza bir bistro atılabilir ve farklı bir grupla iç içe kalabilirsiniz.
1
T.... C.......
Sonradan görme ve açlıktan nefesi kokan hizmet anlayışıyla iş yapan müzik kültürü berbat bir mekan!! Paranızı çöpe atmayın!!! 1 puan bile zorlar ama uygulama kuralları gereği veriyoz işte..
1
Y...... Ç...........
bayramın 2. günü akşamı gittik 3 kişi. 2 kişi kokteyllerini daha bitirmeden garsonun gelip siparişimizin olup olmadığını sorması üzerine, o anda bir siparişimiz olmadığını ilettik.  oraya masa alacağını ve kibarca"sipariş vermezsek gitmemizi söyledi" çıkarken bu hareketin çok terbiyesizce bir yaklaşım olduğunu ilettiğimizde "siz de sipariş vermiyorsunuz ki" diye bir cevap aldık. yazık yazık iki gün full çekince şımaran işletmecilik mantığı.... bayramdan sonra o mekanda yapmayı düşündüğüm organizasyonu da iptal ediyorum...
4
A.... Y.....
Turkce muzik ile eglenenler icin cok ideal bir yer! Ve gercekten eglenceli! Giris ucretsiz. Ama fiyatlari sorup oyle ne icmek istediginize karar verin. Bira 20 lira peki ama votkanin 50 lira olmasi gercekten cok ayip! Girise para alicaksan girise para al neye para verdigimi biliyim! Eger ambians icin aliyorsan bunu giris ucretisz gibi satiyorsan, icecek icin aliyor gibi yapiyorsun ya bari votka visnenin icine votka koymayi unutmamis olsaniz!
3
P.... P....
Port Alaçatı'da Türkçe müzik eşliğinde eğlenebileceğiniz yerlerden biri. 90'lar pop ağırlıklı çaldıkları için müzikler keyifli. Yaş ortalaması tabi ki düşük. Bir de DJ'e şampanya gönderenlerin yanına gidip meşale yakmasalar daha iyi olacak.
3
G.................... G....................
Port'ta saçma sapan eğlenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Öncelikle ambiyans vasat orta denilebilir. İçerideki yaş ortalaması düşük. Garsonlar ilgisiz ve servis çok kötü. Cool bir mekan olmadığını söyleyebiliriz. Dj ler kötü. İki şarkı arasındaki geçişleri winamp ile yapılsa dahi daha iyi durur. İçkiler göreli pahalı. Cin tonik 40TL bira 20TL Eğlenme konusu ile ilgili olarak gerçekten eğlendiriyorlar. Tek satın alabileceğiniz şey eğlence. Bu kadar absürd eğlenebileceğiniz başka bir yer çıkar mı bilemeyiz :) ➡️Gidelimburalardan.net
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım