Yükleniyor...
1.5 Puan
4 Yorum

Zıkkım Meyhane

Yenimecidiye Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, No 110/B, Çeşme, İzmir
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Neler var?
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Fullbar
  • Rakı
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
1
Y...... T....
2 çift olarak gittik. Fix menü tuzağına gelmeyin 10 meze 4 kişiye 9 adet azar azar, ara sıcak tabağımıza birer tane hazır sigara böreği attılar, ana yemek yarım saatte ve çiğ olarak gelmiş oldu. Neyse ki rakıyı gözümüzün önünde yeni rakı koydu. Arkadaşlar kalamar istedi ekstradan lastik gibi kalamar geldi yiyemediler 40 Tlmiş bu arada hesap geldi kalamarı biz söyleyince almadılar ama yinede tam anlamıyla zıkkımın kökünü yiyin havasında aynı fiyata çok daha iyi mekanlar var.
3
B.... L....
Bizi karşılayan arkadaş fiyat konusunda yardımcı olurum diyen hoş sohbet birisiydi.Sizin hesaba yazmam dediği Canlı müzik,kendi mekanlarında değil yan mekanda çalıyordu Zaten alamazdı ;)Kuver almam dedi evet almadı ama menüde 15 TL yazan kaşarlı mantar,bize 2 Adet geldi ve 20 TL yazılmıştı;)Ahtapot diye Resimde gördüğünüz minnak kol 20 TL!Dış tabelada 45 tl yazan Çupra,menü de 50 tl!!?Dış tabela yanıltıcı.Özet olarak her işletme de olan ufak numaralar çekildi!3 tane soğuk meze,4 adet beyaz peynir,1 adet ahtapot kol,1 tane Çupra,2 Şişe su,1 şalgam Ve 35 lik yeni rakıya gelen hesap 270 TL.%10 garsoniye içinde.35 lik rakı 90 TL,mezeler 15-20 TL.This is Alaçatı sonuçta ;)Bence Yunanistan'a geçin.Ahtapot,kalamar,balık ve mezeye hesaplı bir şekilde doyun;)
1
M..... M.....
Bu kadar kötü bir işletme ve mutfağa hiç rastlamamıştım Alaçatıda ama Zıkkım kadar zıkkımın kökünü yememiştim. Mezeler sıfır, porsiyonlar süper küçük ama onu geç, ne de olsa Alaçatı :)
Ara sıcaklar berbat, abi kalamarı hazır deepfreeze'den yapmayın lütfen... 40TL, dahada zorumuza gidiyor. Yaprak ciğer yaprak yaprak kesilir, zarları alınır. [email protected] şekilde rasgele değil. Ayrıca kumun ne işi vardı içinde? Sahilde yeterince aldık...
Hizmet 0, evet sıfır.
Yuh - paranızla rezil olmak istemiyorsanız mutlaka uğramayın diyorum!
Benden söylemesi!
1
M..... M.....
Bu kadar kötü bir işletme ve mutfağa hiç rastlamamıştım Alaçatıda ama Zıkkım kadar zıkkımın kökünü yememiştim. Mezeler sıfır, porsiyonlar süper küçük ama onu geç, ne de olsa Alaçatı :) Ara sıcaklar berbat, abi kalamarı hazır deepfreeze'den yapmayın lütfen... 40TL, dahada zorumuza gidiyor. Yaprak ciğer yaprak yaprak kesilir, zarları alınır. [email protected] şekilde rasgele değil. Ayrıca kumun ne işi vardı içinde? Sahilde yeterince aldık... Hizmet 0, evet sıfır. Yuh - paranızla rezil olmak istemiyorsanız mutlaka uğramayın diyorum! Benden söylemesi!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım