Yükleniyor...
2.1 Puan
41 Yorum

Asmalı

Tokoğlu Mahallesi, Kemalpaşa Caddesi, No 4, Çeşme, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Ortalama tutar İki kişi için : 180.00 TL
Telefon 05327118612
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (41)
4
Ö.... E.........
Çalışanlar gayet ilgiliydi, ambians çok güzel, içkiler ve mezeler de gayet lezzetliydi. Tavsiye ederim.
3
0........... 0...........
Fiyatları yine aşırı yüksek bir mekan. Diğer meyhanelerden farklı olarak hiçbir özelliği yok. Mezeler her yerde bulabileceğiniz mezeler zaten. İstanbul’da bile bu kadar yüksek fiyatlı bir mekan görmedim. Gidilmeye değmez.
1
H....... T.........
Son derece kötü bir mekan.Mezeler aşırı lezzetsiz ve pahalı.Ana yemek soylemezseniz on tarafa almiyorum tribini ise anlamak mumkun degil.
4
A..... O...
Öncelikle mezeler ve arasıcaklar lezzetli çalışanlar ilgili servis hızlı, ama maalesef birazcık pahalı, paramız çok yeriz içeriz diyorsanız tam mekanı, mezeler 20 tl Alaçatıya normal diyelim, ama sıcak ot anlamsız 45 tl idi, masaya iki kuver yazılıyor, ve de müzik sesi anlamsız fazla açık. Müzikten dolayı muhabbet etmemiz pek mümkün olmadı maalesef. Ama yine de biz memnun kaldık...
3
S. S.
Burada gözüken menü fiyatları güncel değil.Köftesi çok lezzetliydi ve tabak çok doyurucuydu.Fiyat konusuna gelirsek 60 liraydı.Yani burada gözükenin iki katı.Dört meze,bir ara sıcak,iki köfte,bir kadeh şarap ve bir kadeh rakıya iki kişi 350 lira ödedik.Garsonlar ilgiliydi fakat mezeler orta dereceydi.
2
T...... T......
2 adet kuver ücreti alan bir işletme. Mezeleri orta, karidesi ve kalamarı güzel İçki fiyatları makul Ortam idare eder Personel ilgili ve hızlı
2
T...... T......
2 adet kuver ücreti alan bir işletme.
Mezeleri orta, karidesi ve kalamarı güzel
İçki fiyatları makul
Ortam idare eder
Personel ilgili ve hızlı
1
E. E...
Sıcak patlıcan mezesi iyiydi. Onun dışındaki her şey kötüydü. Fiyatları çok yüksek. Serviste güler yüz yok. Peçete istedik, kullanılmış ruj lekeli peçete geldi.
1
N..... A.....
Tek bir yıldızı bile haketmeyen, çok kötü bir işletme. Daha masanıza oturmadan şunu da verelim bunu da alın sıcak da alın, ana yemek de alın diye dayatmaya başlıyorlar. Fiyatları gereksiz pahalı, lezzet olarak yetersiz bir yer. Gittiğinize, yemek yediğinize pişman olacağınız bir yer.
1
P............ P............
!!!!!!!!!!!! Berbat bir yer! İki kişi 340 ile çıktık. İçinde sadece 1 kadeh rakı var. Hiç bu kadar kötü meze yemedim. Kalamarın içinde midye geldi o derece özensiz bir yer. Garsona yemeklerden şikayet ettiğimizde yoğunluğu bahane etti bu geçerli bir nedenmiş gibi. Mekanın konumuna ve görüntüsüne salın ola kanmayın...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım