Yükleniyor...
3.8 Puan
6 Yorum

Alaçatı Kumrucusu

Tokoğlu Mahallesi, Uğur Mumcu Caddesi, No 14/B, Çeşme, İzmir
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 7166886
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (6)
4
H..... Ö......
Kumru patates ve kolaya 20 lira verdik. Kumrusu gayet güzeldi özellikle sıcak olması mükemmeldi. Yine olsa giderim dediğim mekanlardan bi de tam çarşı merkezde olması extra avantajdı garsonu güler yüzlüydü.
1
T.... T....
Yogunluktan ne yapcagini bilemeyen bir isletme. Sucuklar komur gibi olmustu. Iki kumru iki colaya 38 tl almasini biliyorlar fakat lezzet kotu..
5
F.... F....
İçinde sucuk, salam/jambon, kaşar bulunmakta. Ekmeği mükemmel. Pastaneden alınan ekmeklere benziyor ve çok taze. Turşu ile birlikte sunuyorlar. Evime döndüğümde Alaçatı ile ilgili en çok özlediğim yiyecek oldu!
5
O... Y........
Açılalı daha bir sene olmuş fakat şaşırtıcı bir şekilde en çok beğendiğimiz kumru buranın oldu.Değirmenin o tarafta kalıyor, servis hızlıydı fiyat ortlama.Denenmesi gereken bir yer.
4
A.. Ö............
Eski kaşarlı domates ve sucuk tan oluşan kumruyu denedik..beğendik...11 tl fiyatı.. Servis hafiften yavas .. Ama gene de idare eder... daha birçok çeşitleri var.. teker teker denemekte fayda var.. menü yerseniz 15 tl..patates + içecek + kumru
4
N..... A.....
Açılışa özel kumrunun yanında alınan soğuk içeceği hediye ediyorlar. Çalışanın önerisiyle sucuk, salam kaşar, eski kaşar ve sayaslı Şakir'i(12 TL) denedik, lezzetli malzemelerin bol olmasına karşın ekmek çok küçük kaldığından yemesi biraz zor ve Hikmet'in kumrusundan sonra açıkçası fazla yağlı geldi. Turşu olarak sadece biber getirdiler, Hikmet'te salatalık turşusu da vardı. Ama buranın patatesi(8 TL) gerçekten daha güzel. İki kumru için 40 dakika beklememiz büyük hayalkırıklığıydı, doluluğu sebep gösterdiler ancak masaların yarısı bile dolu değildi. Yanında saksı olan masaların üstüne sürekli böcek gelmesine acilen bir çözüm bulmaları gerekiyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım