Yükleniyor...
4.1 Puan
9 Yorum

Kumrucu Hikmet

16 Eylül Mahallesi, 3011. Sokak, No 7/A, Çeşme, İzmir
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Kebap, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0232 7160622
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (9)
5
Z..... Z.....
Civarda yediğim en lezzetli kumrular burada. Çeşit çeşit kumru mevcut. Hepsinin içi çok bol ve doyurucu. Bilhassa kumru ekmeği de yediğim en lezzetlilerden biriydi. Kumrunun yanında bolca salatalık turşusu ve cin biber de servis ediliyor. Patates kızartmaları çok lezzetli. Eker ayran servis ediyorlar ve gerçekten lezzetli. Fiyat açısından pahalı bulanlar olmuş ancak Çeşme ve Alaçatı civarında bundan daha ucuza doyabileceğiniz bir alternatif ne yazık ki yok. Lezzeti ile de karşılaştırınca değeceğini düşünüyorum. Mekan çok temiz, servis çok hızlı. Herkes hijyen kurallarına uygun çalışıyor. Ben gayet memnun kaldım.
5
O... O...
Kumrucular arasindan en begendigimiz! Bol malzeme, temiz ortam ve hizli servis. Her sey on numara.
2
T........... T...........
Menüler doyurucu ama bir fast food için şahsi fikrim çok pahalı, basri tavsiye doyurucu. Çayı ikram etmek yerine parasını almalarıda manidar. Şahsi fikrim vasat bir mekan
3
I... I...
Lezzet olarak fena değildi fakat malzemeler çok ince dilimlenmişti. Diğer yediğim kumrular kadar doyurucu olduğunu söyleyemem. Ekmeğin arasına az malzeme koyuyorlar.
3
H..... K......
Oturduğunuza pişman olacağınız yer.Tek olumlu yanı önünde otoparkının olması.Çılgın 14 TL.Yediğinize sizi pişman ediyor çünkü içinde üçgen peynir var.Birlikte aldığınız Eker Ayran 5TL.Bu kadar pahalı yemekleri birde en az 30 dakika sonra alabiliyorsunuz.Siparişleri inanılmaz geç getiriyorlar.İlgisizler.Kısacası bir daha ugramayacagımız kesin.
4
O... Y........
Çeşme de adeta kumrucuların yarışını izledik.Birçok kendini kanıtlamış marka şubelerini yanyana açmış.Hikmet te bunlar dan biri.Malzeme ve ekmek standart ın bir tık üzerinde lezzetli, çok tavsiye mi? değil.
5
G...... S.....
İzmir kumrusu meşhurdur ama asıl Çeşme'de iyi yapilir. Buranin havasindan mi denizin verdiği tatlı yorgunluktan mı bilmem kumrunun tadi Çeşme'de daha iyidir. Çeşme'de kumru Hikmet'te yenir. Yıllardır hiç bozmadı aksine hep daha iyi oldu. Gerçekten en iyisi bu!
5
H.... S....
Cesmenin en iyi kumrucusu oldugu suphesizdir. Karisik kumru da kullanilan malzemelerin her biri ayri ayri cok lezzetli. Kumrunun yaninda gelen tursu ve aci biber harika. Her sezon mutlaka ugrak noktamiz.
5
Z..... Z.....
Civarda yediğim en lezzetli kumrular burada. Çeşit çeşit kumru mevcut. Hepsinin içi çok bol ve doyurucu. Bilhassa kumru ekmeği de yediğim en lezzetlilerden biriydi. Kumrunun yanında bolca salatalık turşusu ve cin biber de servis ediliyor. Patates kızartmaları çok lezzetli. Eker ayran servis ediyorlar ve gerçekten lezzetli.

Fiyat açısından pahalı bulanlar olmuş ancak Çeşme ve Alaçatı civarında bundan daha ucuza doyabileceğiniz bir alternatif ne yazık ki yok. Lezzeti ile de karşılaştırınca değeceğini düşünüyorum.

Mekan çok temiz, servis çok hızlı. Herkes hijyen kurallarına uygun çalışıyor. Ben gayet memnun kaldım.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım