Yükleniyor...
4.5 Puan
6 Yorum

Kumrucu Eren

16 Eylül Mahallesi, 3057. Sokak, No 4/B, Çeşme, İzmir
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Izgara, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0232 7126161
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (6)
4
F.... S....
Kumrusu lezzetli, fiyatları uygun ayrıca yeni yeri de güzel, personel ilgili, bence Çeşmeye gelmişken deneyin.
5
D.... Y......
Şahin sucuk ve salamını kullanıyorlar. Kumrucu şevkide kumru yemekten sıkılmıştık ve kumruda geçen senelere göre yediğimiz gibi değildi. Erende garson abimizin telkiniyle çılgın söyledik ve bayıldık. Malzemasi bol ve çok lezzetliydi.kumrucu şevki hayal kırıklığı. Hele ki ilk kez kumru yiyecekseniz kesinlikle kumrucu erene gidin derim
5
S.... Ö.......
Girdiğiniz ilk anda Nurdan hanımın güleryüzlülüğü ve içtenliği ile karşılaştığımızda harika bir servis alacağımızı anladık. Bize özel servisi ile büyüledi. Yediğimiz en güzel kumruydu. Malzemeleri kaliteli, servisi harika!
5
E.... Y....
Öğlen saatlerinde gittiğimiz için mekan oldukça sakindi ancak çalışanların tabağı daha boşaltmadan almasına bakılırsa akşam saatlerinde oldukça yoğun bir mekan. Ortam genel fastfood konseptine göre tasarlanmış ancak genel olarak temiz olduğunu söyleyebilirim. Kaşarlı-sucuklu kumru siparişi verdik. Servis gayet hızlı, kumru oldukça lezzetliydi. Çalışanların da ilgili ve güler yüzlü olduğunu söyleyebilirim. Çeşmedeki en iyisi mi bilmiyorum ancak gönül rahatlığı ile denenebilir.
4
E.... Y....
Öğlen saatlerinde gittiğimiz için mekan oldukça sakindi ancak çalışanların tabağı daha boşaltmadan almasına bakılırsa akşam saatlerinde oldukça yoğun bir mekan. Ortam genel fastfood konseptine göre tasarlanmış ancak genel olarak temiz olduğunu söyleyebilirim.
Kaşarlı-sucuklu kumru siparişi verdik. Servis gayet hızlı, kumru oldukça lezzetliydi. Çalışanların da ilgili ve güler yüzlü olduğunu söyleyebilirim.
Çeşmedeki en iyisi mi bilmiyorum ancak gönül rahatlığı ile denenebilir.
4
G..... E.
Sezonu kapatmanin en guzel yolu kumru yiyerek kapatmak
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım