Yükleniyor...
3.5 Puan
13 Yorum

Sherwood

Küçükpark suvari caddesi 59-A, Bornova, Izmir
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Atıştırmalık
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 388 99 08
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunur.
  • Sigara içme alanı var.
  • Gece hayatı
  • Sodexo
  • Atıştırmalıklar
  • Kapalı alan var.
  • Fullbar
Yorumlar (13)
4
N... M..
4
N... M..
4
N... M..
4
A.. H.....
Canlı müzikleri kaliteli. Genelde Blues çalıyorlar. Fiyatlar ortalama. Saat 7ye kadar yüzde 25 indirim vardı. Hamburgeri tavsiye ederim. Yeni carlsburger menü ile hamburger bira 28tl ki baya uygun.
3
A.... A.....
Geniş içki seçenekleri ve güzel canlı müziği ile akşamları Küçükpark'ta tercih edilebilecek bir mekan. Özellikle salı ve cumartesi çıkan grup gerçekten başarılı. Garsonların ilgi alakası da fena değil. Mekanın dekorasyonu da İngiliz bar kültüründen esinlenerek yapılmış ve sıradanlıktan uzaklaştırmış mekanı. Ama genellikle kalabalık olduğu ve canlı müzik olduğu için sohbet etmek için ya giriş kısmında oturacaksınız ya da başka bir mekanı seçiceksiniz benden demesi.
3
S....... A..
Hamburger - bira herhalde en sevdiğim ikililerdendir. Bir weise beer Weihenstephan yanında da Sherwood Burger ???? ... gayet enfes seçimler. Hamburgerin köftesi aramızda kalsın içerik ve kalınlık olarak ortalamada kalıyor. Ama kombinasyondaki diğer içeriklere gösterilen özen geneli yukarılara taşıyor diyebilirim. Şu an şu son cümle size anlamlı gelmeyebilir ama denerseniz ne demek istediğimi de anlarsınız. Mekan, müzikler ise açıkçası bana direkt hitap etti. Seveceksiniz, gidin ???????? Edit: ikinci bira hadi dedim sifon olsun. Dedim ki "sifon biran iyi midir?" dedi ki "sifon yani sonuç olarak" :))) ah be abicim fıçı aynı fıçı da sen birayı servis ederken asidi kaçırır birayı da yeterince soğuk servis etmezsen o kötü bir bira olur. Aynı bana verdiğin gibi.
3
S....... A..
Hamburger - bira herhalde en sevdiğim ikililerdendir. Bir weise beer Weihenstephan yanında da Sherwood Burger
4
A.... Ş.......
Bornova'daki diğer mekanlara nazaran daha iyi dekore edilmiş ve daha hareketli bir mekan. Biz gittiğimizde canlı müzik de vardı, rock ağırlıklı çalan grup fena değildi. Ayrıca sıkılırsanız dart da oynayabilirsiniz.
3
T....... T.......
Canlı müzik güzel bira çeşitleri göz doyurucu. İceride yer bulamadık sigara alanına çıktık, çok ağır dumana maruz kaldık. Servis personeli ile de beş altı dakika boyunca karşılaşamayınca ayrıldık.
2
Y.... Y....
Çok yüksek sesli müzik var ve belli bir saatten sonra mutfaklarını kapattıkları için herhangi bir şey yiyemiyor içkilerinizi mezesiz içmek zorunda kalıyorsunuz ama garsonlar cana yakın ve tatlı bir mekan :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım