Yükleniyor...
3.0 Puan
7 Yorum

Meyhane1960

Bornova stadinin arkasi, Bornova, Izmir
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 373 98 72
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunur.
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Rakı
Yorumlar (7)
3
S......... S.........
Evka3 durağına çok yakın bu yüzden ulaşım kolay. Üst katta olduğu için esinti var. Deniz börülcesi,atom,yoğurtlu patlıcan ve kaşarlı mantar denedik sadece deniz börülcesi iyiydi. Ana yemek olarak adana kebap ve köfte istedik adana kebabı beğendiğimiz söylenemez ama köfte güzeldi. Menü olmaması anlamsızdı sürekli garson yemekleri saydı.
3
S.... S..
Ahşap ağırlıklı, dekoru olan güzel olan bir mekan. Yediğimiz mezeleri ve etleri çok beğendik. Mezeler taze, etler de gayet lokum gibiydiler. Personeli de samimi ve güler yüzlüydü, ayrıca servis de gayet hızlıydı. Açıkçası gastronomik ve hizmet açısından oldukça memnun ediciydi. Yalnız içeride sigaraya izin veriliyor ve bu yüzden ana kapa genellikle açık oluyor. Bu nedenle de içerisi epey serin oluyor. Meyhane deyip böyle sigara içmeyenlerin cezalandırılması doğru değil. Ayrıca fiyatları bir tık pahalı, biraz daha makul bir seviye olmalı derim. Bu sorunları halletmeleri gerek.
3
S.... S..
Ahşap ağırlıklı, dekoru olan güzel olan bir mekan. Yediğimiz mezeleri ve etleri çok beğendik. Mezeler taze, etler de gayet lokum gibiydiler. Personeli de samimi ve güler yüzlüydü, ayrıca servis de gayet hızlıydı. Açıkçası gastronomik ve hizmet açısından oldukça memnun ediciydi.

Yalnız içeride sigaraya izin veriliyor ve bu yüzden ana kapa genellikle açık oluyor. Bu nedenle de içerisi epey serin oluyor. Meyhane deyip böyle sigara içmeyenlerin cezalandırılması doğru değil. Ayrıca fiyatları bir tık pahalı, biraz daha makul bir seviye olmalı derim. Bu sorunları halletmeleri gerek.


2
L....... L.......
Mekanın konumu çok güzel servis yapan elemanlar kibar ve yardımcı ancak fiyatlar çok pahalı yediğiniz şeyin karşılığı olmuyor maalesef izmire gire oldukça pahalı. Ayrıca meze çeşitleri az etin yanına yakışabilecek çeşitler arttırılabilir.
4
M.... B.......
Gandi'nin Yeri kapalı olduğu için oturduk, arkadaş daha önce iyi olduğunu duymuş... Gerçekten başarılı bir meyhane. Mezelerin porsiyonu hafif küçük ama lezzetli. Güveçte tereyağlı incik mükemmel! Haliyle biraz yağlı ama rakı yanına çok yakışıyor. Üzerine köfte, sucuk ve pirzola denedik hepsi çok güzel (hala ağzım sulanıyor). Pirzola kesin denenmeli. Fiyatlar makul. Tek handikap masalar biraz dip dibe ve sigara içiliyor.
3
O.... P....
Mezeler:  Taze börülce salatası başarısızdı. Sosu zayıftı. Sarımsaklı limon ve bol zeytinyağlı olmasını tercih ederdim. Köpoğlu standarttı, yoğurdu çok sıradan ve lezzetsiz bir yoğurttu. Kuzu beyin de anlamadığım bir şekilde lezzetsizdi. Hem çok tuzsuz, hem de hafif suyunu salmıştı.  Güveçte tereyağlı ciğer de vasattı. Soğansız ikram edildi, istek üzerine getirdiler. Dana-kuzu karışık köfte vasat üstüydü, biraz daha az pişse lezzetli olabilirdi. Gecenin tek başarılı lezzeti pirzolaydı. Doğru ve kıvamında pişmişti.  Servis güleryüzlü, mekan aşırı kalabalık, fiyatlar çevre seviyelerinde (2 kişi 150TL). İçeride az da olsa mangalın dumanı oluyor ve kapalı mekan olmasına rağmen sigaraya izin veriliyor.  Yemek sonrasında meyve ve tatlı da ikramdı.
3
O.... P....
Mezeler: 
Taze börülce salatası başarısızdı. Sosu zayıftı. Sarımsaklı limon ve bol zeytinyağlı olmasını tercih ederdim.
Köpoğlu standarttı, yoğurdu çok sıradan ve lezzetsiz bir yoğurttu.
Kuzu beyin de anlamadığım bir şekilde lezzetsizdi. Hem çok tuzsuz, hem de hafif suyunu salmıştı. 
Güveçte tereyağlı ciğer de vasattı. Soğansız ikram edildi, istek üzerine getirdiler.
Dana-kuzu karışık köfte vasat üstüydü, biraz daha az pişse lezzetli olabilirdi.
Gecenin tek başarılı lezzeti pirzolaydı. Doğru ve kıvamında pişmişti. 
Servis güleryüzlü, mekan aşırı kalabalık, fiyatlar çevre seviyelerinde (2 kişi 150TL). İçeride az da olsa mangalın dumanı oluyor ve kapalı mekan olmasına rağmen sigaraya izin veriliyor. 
Yemek sonrasında meyve ve tatlı da ikramdı.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım