Yükleniyor...
3.8 Puan
9 Yorum

Tchibo-Forum Bornova

Forum Bornova AVM Kazim Dirik Mah. 372 Sok. No:10 Magaza No:D Blok 07A Bornova/Izmir, Bornova, Izmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 373 77 00
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Alkol bulunmaz.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (9)
5
K.... K.
Ben genelde tchiboyu kullanıyorum, lezzet ikililerinden sevdiğim kahve varsa onu alıyorum. Tatlıları da güzel ve taze. Siz de deneyin derim ????
5
K.... K.
Ben genelde tchiboyu kullanıyorum, lezzet ikililerinden sevdiğim kahve varsa onu alıyorum. Tatlıları da güzel ve taze. Siz de deneyin derim
4
@.......... @..........
Tchibo; Alman konseptinde açılmış, her şeyin bir şeyi mottosunu benimsemiş mağaza zinciri. Yİne de Starbucks, Carribou gibi "güçlü" zincirlerle kıyasladığımızda kahvenin bir tık kaliteli olduğundan bahsedilebilir.  Yine de zincir zincirdir ve Tchibo'nun da ne kadar taze ve kaliteli çekirdek kullandığı tartışılır. Kahve ile kıyafetin ve bilumum zamazingonun bulunduğu bu şirkete, yokluk durumunda uğranabilir; bir güzel de ikili kampanya menülerinden yenir. Onun dışında nitelikli kahve için gidilecek yerlerden olabileceğini düşünmüyorum. Bununla birlikte değerlendirme puanımı kahveci değil "kahve zinciri" kategorisinden veriyorum.
4
@.......... @..........
Tchibo; Alman konseptinde açılmış, her şeyin bir şeyi mottosunu benimsemiş mağaza zinciri. Yİne de Starbucks, Carribou gibi "güçlü" zincirlerle kıyasladığımızda kahvenin bir tık kaliteli olduğundan bahsedilebilir. 
Yine de zincir zincirdir ve Tchibo'nun da ne kadar taze ve kaliteli çekirdek kullandığı tartışılır. Kahve ile kıyafetin ve bilumum zamazingonun bulunduğu bu şirkete, yokluk durumunda uğranabilir; bir güzel de ikili kampanya menülerinden yenir. Onun dışında nitelikli kahve için gidilecek yerlerden olabileceğini düşünmüyorum.
Bununla birlikte değerlendirme puanımı kahveci değil "kahve zinciri" kategorisinden veriyorum.
4
I................ I................
Foruma ne zaman gitsek mutlaka yarım saatimizi geçiririz???? take away olması da çoğu zaman işimize geliyor çünkü kalabalık zamanlarda asla yer bulamıyorsunuz.
4
I................ I................
Foruma ne zaman gitsek mutlaka yarım saatimizi geçiririz
4
O... K.....
Tatlılar çok lezzetli. Özellikle profiterollü pasta ve karaorman pastası harika. Kahveleri de alışkanlık yaptı, eve de burdan almaya başladım. Keşke daha çok oturma alanı olsaydı.
2
O.... P....
Dökme kahve aldım birkaç kez. Yöresel ve tek tip aldım her seferinde. Ama paketi döktüğümde en az 4 renk tonunda kahveyle karşılaştım. Nasıl olur da her kavurmayı farklı seviyede bırakırlar anlayamadım. Açık satılan kahvelerin bulunduğu akrilik sütunlara basarsanız ne demek istesiğimi anlarsınız. Orta lezzette kahvelerin yanına vasat lezzette pastalarlarıyla ucuz bir dinlenme yeri.
2
O.... P....
Dökme kahve aldım birkaç kez. Yöresel ve tek tip aldım her seferinde. Ama paketi döktüğümde en az 4 renk tonunda kahveyle karşılaştım. Nasıl olur da her kavurmayı farklı seviyede bırakırlar anlayamadım. Açık satılan kahvelerin bulunduğu akrilik sütunlara basarsanız ne demek istesiğimi anlarsınız.

Orta lezzette kahvelerin yanına vasat lezzette pastalarlarıyla ucuz bir dinlenme yeri.

Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım