Yükleniyor...
4.0 Puan
4 Yorum

Kebap 74

Erzene Mahallesi, 1. Sokak, No 4/C, Bornova, Izmir
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 388 73 31
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Dış mekan var.
Yorumlar (4)
5
E.... S.........
Sadece fasülye piyazı için bile gidilir. Hatta ben onun için gidiyorum. Şatafatlı değil ama çok lezzetli bir piyaz, basit ama çok kaliteli malzeme. Yoğurtları da iyi. Sadece köfte, kaşarlı köfte, çöp şiş ve biftek. Tabağın yanında sunulan hafif acılı, salçalı garnitür, yağlı ekmek dilimleri iştah açıyor. Yılların kalitesi, ilk 40 yıl önce yemiştim, hiç değişmedi. Servis hızlı ve nazik. Fiyatlar normal.
3
E.... Ö......
Kaç sene önünden geçtim. Denemek bugün kısmet oldu. Çok şey kaçırdığımı söyleyemem ama Acılı köftesi ve çöp şiş güzeldi. Bu yakın çevrede daha iyisi yok..
4
D... P....
Kebap 74'ün köftesi ıslak ve iyi pişmiş. Salatasında marulu fazla ve lezzetli. Piyazın fasulyesi fazla,domatesi soğanı da aynı şekilde fazla ama lezzetli. Kış olmasına rağmen domatesleri sert ve tatlı.
4
O.... P....
Çok eskiden beri Bornova'da keyifle köfte piyaz yoğurt kombinasyonunu yediğim yerdir Kadir Usta'nın yeri. Çöp şiş ve biftek seçenekleri de var ancak favorim köftedir. Tahinli Kemalpaşa da hoş bir alternatif. Fiyat biraz yüksek gelebilir ama ben yediğimin karşışığını aldığımı düşünüyorum. Köftenin acılı ve kaşarlı seçenekleri de var ama sadesi daha başarılı.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım