Yükleniyor...
3.6 Puan
5 Yorum

Alin's

Erzene Mahallesi, 83. Sokak, No 4, Bornova, İzmir
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 339 69 19
Neler var?
  • Kahvaltı
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
1
B.... N.......
Yemekler sanki öğrenci evinde alel acele yapılmış gibiydi. Tuzsuz ve soğuk. Servis ise o kadar kötüydü ki bir maden suyunu bile yoğun olmamalarına rağmen yarım saatte getirdiler.
3
G.......... E.......
Mekan çok güzel, tam Bornova'nın göbeğinde eski bir Köşk. Fakat bence bu mekan tutmadı. Yani belkide Alin's in yemeklerinde eski tat olmadığı için olabilir. Eskiden lazanyalarını çok severdim fakat şimdi tekrar denediğimde çok çok kötüleştiğini fark ettim.
5
S..... B......
Bornova nın merkezinde muhteşem bir köşk ve bahçesi.... Yemekler ise çok leziz. Ben bu defa tercihimi beğendili Cız Bız ķofteden yana kullandım.Köfteside beğendisi de çok lezzetliydi. Bunun yaninda tattiğim Sarhoş tavuk , kinoalı somon ve Alin's Beğendili Lokum da cok lezzetliydi. Sıra tatlıya gelince yine hepsini ortaya isteyip tadım yaptık. Sufle , Tiramisu ve Dondurmalı pankek soylenecek tek kelime nefis... Sunum lezzet harika olabileceğinin uzerinde. Biz çok beğendik. Yolunuz Bornova'dan geçerse bu keyifli ortamda leziz yemekler yiyebilirsiniz hemde normal fiyatlara. Alin's Cafe Bornova, ister bahçede ağaçların altında isterseniz tarihi köşkün içerisinde arkadaşlarınızla hen yemeğinizi yiyebileceginiz hemde doyumsuz sohbetleredebileceğiniz bir mekan. Etraf çok kalabalık olsa bile o kadar rahat bir ortam ki kimse kimseyi rahatsız etmiyor. ????????????????
5
S..... B......
Bornova nın merkezinde muhteşem bir köşk ve bahçesi.... Yemekler ise çok leziz. Ben bu defa tercihimi beğendili Cız Bız ķofteden yana kullandım.Köfteside beğendisi de çok lezzetliydi. Bunun yaninda tattiğim Sarhoş tavuk , kinoalı somon ve Alin's Beğendili Lokum da cok lezzetliydi. Sıra tatlıya gelince yine hepsini ortaya isteyip tadım yaptık. Sufle , Tiramisu ve Dondurmalı pankek soylenecek tek kelime nefis... Sunum lezzet harika olabileceğinin uzerinde. Biz çok beğendik. Yolunuz Bornova'dan geçerse bu keyifli ortamda leziz yemekler yiyebilirsiniz hemde normal fiyatlara. Alin's Cafe Bornova, ister bahçede ağaçların altında isterseniz tarihi köşkün içerisinde arkadaşlarınızla hen yemeğinizi yiyebileceginiz hemde doyumsuz sohbetleredebileceğiniz bir mekan. Etraf çok kalabalık olsa bile o kadar rahat bir ortam ki kimse kimseyi rahatsız etmiyor.
4
B.... U.....
Yemeklerini lezzetli buluyorum özellikle geçenlerde denediğim 'Sarhoş Tavuk' çok başarılıydı. Geniş bir bahçe gibi, sıcak bir ortamı var. Küçükparkın curcunasından biraz nefes almak isteyenler için ideal bir yer olabilir.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım