Yükleniyor...
3.9 Puan
8 Yorum

Yüzevler

Folkart Çarşı, Adalet Mahallesi, Manas Bulvarı, Folkart Towers, No 47, Bayraklı, İzmir
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 140.00 TL
Çalışma Saatleri
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Fullbar
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
1
U... Ç......
Paranızla rezil olduğunuz bir mekan tercih etmek istiyorsanız gidin. Bir birinden kötü yemekler,problem yaratan çalışanlar.... REZİLLİK
5
S.... S..
Erkek erkeğe bir arkadaşımızın doğum gününü kutlama amaçlı 5 kişi buraya geldik. Oldukça da acıkarak gitmiş olduğumuz yemekte önce mezelerle başladık. Fotoğraflarda görebileceğiniz her mezeyi çok beğendik. Hepsi tazeydi.  Ara sıcak olarak her masaya gelen mini pide ve fındık lahmacun da çok lezzetliydi. Ayrıca söylediğimiz lahmacunu da çok beğendik. Ana yemek olarak ben Adana Kebap tercih ettim ve tercihimden son derece memnun kaldım.  Tabii aç gözlülüğümüz bitmedi ve tatlı olayına da girdik. Açıkçası İzmir'de yediğim en iyi katmeri yedim, künefe ise o kadar etkiliyici sayılmazdı. Tatlıların yanında ikram edilen dondurma da son derece başarılıydı.  Mekan son derece geniş ve bu yüzden rezervasyon gerekmeden gayet iyi bir yere oturabiliyorsunuz. Ambiyansı da son derece hoş. Servisi kusursuz olan mekanda, fiyatları da kalite oranında gayet makuldu.
5
S.... S..
Erkek erkeğe bir arkadaşımızın doğum gününü kutlama amaçlı 5 kişi buraya geldik. Oldukça da acıkarak gitmiş olduğumuz yemekte önce mezelerle başladık. Fotoğraflarda görebileceğiniz her mezeyi çok beğendik. Hepsi tazeydi. 

Ara sıcak olarak her masaya gelen mini pide ve fındık lahmacun da çok lezzetliydi. Ayrıca söylediğimiz lahmacunu da çok beğendik. Ana yemek olarak ben Adana Kebap tercih ettim ve tercihimden son derece memnun kaldım. 

Tabii aç gözlülüğümüz bitmedi ve tatlı olayına da girdik. Açıkçası İzmir'de yediğim en iyi katmeri yedim, künefe ise o kadar etkiliyici sayılmazdı. Tatlıların yanında ikram edilen dondurma da son derece başarılıydı. 

Mekan son derece geniş ve bu yüzden rezervasyon gerekmeden gayet iyi bir yere oturabiliyorsunuz. Ambiyansı da son derece hoş. Servisi kusursuz olan mekanda, fiyatları da kalite oranında gayet makuldu.
1
A.... A....
İftar yemeği için 4 kişi geldik. İftar saatinden yarım saat önce sipariş vermemize rağmen yemeklerimiz tam 1 saat sonra geldi ve bölük pörçük. Hayatımda bu kadar rezil bir yere gitmemiştim rezillik !
4
G.... Ö....
Yediğim her şey çok lezzetliydi. Garsonlar da fazlasıyla profesyonel. Özellikle kebaplarını çok beğendim. Tatlı olarak yediğimiz fıstıklı tatlı da çok güzeldi, Fiyatlar ortalamanın üstünde de olsa, Adana kebap arayışında olanlar için mutlaka tavsiye edilir.
5
A..... A.....
İstanbul'daki şubelere göre hem çok daha şık, ferah, nezih ve etleri sunumu harika... umarım hiç bozmadan devam ederler....lokasyon olarak bayraklı da olması belki dez avantaj ama kaliteyi isteyen atlar arabaya metroya gelir Yüzevler'e...
5
A..... A.....
İstanbul'daki şubelere göre hem çok daha şık, ferah,

nezih ve etleri sunumu harika... umarım hiç bozmadan devam ederler....lokasyon olarak bayraklı da olması belki dez avantaj ama kaliteyi isteyen atlar arabaya metroya gelir Yüzevler'e...
5
C.... Z.....
Çok uzun zamandır böyle lezzetli adana kebap yememiştim. Mezeler çok lezzetli, şalgam adanadan. Garsonlar çok ilgili. Adana'da yediğim kebabı burada yedim. Tekrar tekrar gidilesi mekan
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım