Yükleniyor...
4.1 Puan
8 Yorum

Öz Sanliurfa Cigercisi Vahap Usta

1586/5 Sok. No:37, bayrakli Folkart Kulelerinin arkasinda kaliyor, Bayrakli, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 435 47 58
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
5
K... K...
Lahmacunun 2.5 lira olduğu zamanlardan beri yerdim buradan. Sonradan İstanbul'a taşınmamdan dolayı uzun süre ayrı kalmıştım, geçenlerde tekrar gitme fırsatım oldu. Değerlendirmem şu şekilde, fiyatlar eskisi kadar cazip değil, bunu hem genel olarak enflasyona hem de zaman içinde biraz da meşhur olmalarına bağlıyorum. Ancak lezzet olarak eskiye göre hiçbir şey kaybetmemişler bunu rahatlıkla söyleyebilirim. Garsonların ilgi alakası olsun, mekanın samimiliği olsun gayet rahat bir şekilde tavsiye edilir
5
M..... İ....
5
M..... İ....
5
M..... İ....
3
B......... B.........
Bayraklı'da Folkart'a çok yakın ciğerciler sokağının en meşhuru. İsminin ve namının hakkını da veriyor açıkçası. Kebaplar çok lezzetli. Özellikle kuzu şiş, ciğer ve lahmacun denemeye değer. Olumsuz yanları ise sokağın dezavantajı ve kötü kokusu. Her taraf kebapçı olduğundan pek temiz bir mekanda yemek yiyemiyorsunuz. Hani eğer lüks mekan beklentiniz varsa gitmeyin. Burası tam olarak geleneksel bir Urfa ciğercisi. Lezzet arayanlar gitsin Bisiklet not: aslında buraya 4 verebilirdim çünkü benim beklentilerim açısından orta üstü bir mekân ama bisikletliler için maaalesef hiç yerleri yok. Sokak dar ve masa sandalye dolu olduğundan koyabilecek yer de yok. Kim bilir belki ciğerci abilerimiz bisikletlileri düşünür bir gün.
3
B......... B.........
Bayraklı'da Folkart'a çok yakın ciğerciler sokağının en meşhuru. İsminin ve namının hakkını da veriyor açıkçası. Kebaplar çok lezzetli. Özellikle kuzu şiş, ciğer ve lahmacun denemeye değer.

Olumsuz yanları ise sokağın dezavantajı ve kötü kokusu. Her taraf kebapçı olduğundan pek temiz bir mekanda yemek yiyemiyorsunuz. Hani eğer lüks mekan beklentiniz varsa gitmeyin. Burası tam olarak geleneksel bir Urfa ciğercisi. Lezzet arayanlar gitsin

Bisiklet not: aslında buraya 4 verebilirdim çünkü benim beklentilerim açısından orta üstü bir mekân ama bisikletliler için maaalesef hiç yerleri yok. Sokak dar ve masa sandalye dolu olduğundan koyabilecek yer de yok.

Kim bilir belki ciğerci abilerimiz bisikletlileri düşünür bir gün.
4
Y.... G.....
Aslında ciğerci ama ben lahmacun yemeye gitmiştim Ciğerci Vahap Usta’ya. İzmir’de gönlüme göre lahmacun yapan yer kalmadı diyordum, arkadaş olaya müdahale edip buraya getirdi. Lahmacun ve ciğer yedik, özellikle lahmacunu güzeldi, daha iyi ciğerciler biliyorum İzmir’de. Kendimce bir İzmir’in en iyi ciğercileri yazısı da hazırladım, ancak ciğerci Vahap Ustayı listeye almadım. Bence ustamız İzmir’in en iyi lahmacuncuları listesine girmeyi daha çok hak ediyor, hem de gayet kuvvetli bir aday.
3
Y.... G.....
Aslinda cigerci ama ben lahmacun yemeye gitmistim. Izmir'de gönlüme göre lahmacun yapan yer kalmadi diyordum, arkadas olaya müdahale edip buraya getirdi. Lahmacun ve ciger yedik, özellikle lahmacunu güzeldi, daha iyi cigerciler biliyorum Izmir'de. bir lahmacun üzerine bir ciger çok geliyor, ikisinden birini yarim yapin. Fiyatlari bilmiyorum, arkadasim ismarladi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım