Yükleniyor...
4.0 Puan
3 Yorum

Has Urfa Ciğer Kebap Salonu

Adalet Mahallesi, 2131/18. Sokak, No 8, Bayraklı, İzmir, Bayrakli, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 486 26 11
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (3)
4
O.... P....
Folkart Towers'ın açılması ile birlikte giderek kalabalıklaşan mekanın et lezzeti henüz değişmedi. Fiyat/lezzet performansı hayli iyi. Özellikle kuzu ciğer favorim. Dürüm veya porsiyon olarak sipariş verebilirsiniz. Servis oldukça hızlı ve güleryüzlü.  Mekanın çevresinde biten diğer ciğercilerle ortam gitgide bir kebap cennetine dönüşmüş. Öğlenleri yer bulmak iyice zorlaşmış. O civarlardaysınız ve Doğu tipi kebap seviyorsanız ortalama üstü bir yer olarak uğramanızı öneririm.
4
O.... P....
Folkart Towers'ın açılması ile birlikte giderek kalabalıklaşan mekanın et lezzeti henüz değişmedi. Fiyat/lezzet performansı hayli iyi. Özellikle kuzu ciğer favorim. Dürüm veya porsiyon olarak sipariş verebilirsiniz. Servis oldukça hızlı ve güleryüzlü. 
Mekanın çevresinde biten diğer ciğercilerle ortam gitgide bir kebap cennetine dönüşmüş. Öğlenleri yer bulmak iyice zorlaşmış. O civarlardaysınız ve Doğu tipi kebap seviyorsanız ortalama üstü bir yer olarak uğramanızı öneririm.
4
Y.... G.....
bir arkadaşımın misafiri olduğum dürümcüde adana dürüm yedim, hatta götürdüm. fiyatını arkadaşım ısmarladığı için bilemiyorum ama gayet memnun kaldım. Bol sumaklı bir salata daha sipariş vermeden konuyor önünüze, dürümü sulandırmadan dürüyorlar. Pidesi de (ben arada yine kenarlarını koparıp atsam da) hayli iyi incelikte. Öneririm.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım