Yükleniyor...
5
S..... Y.....
Önceden nasıl olduğunu bilmediğim için geçmişle bir kıyaslama yapamayacağım fakat rakiplerine göre bugün hayli önde olan bir işletme. Garsonlar çok ilgili. Ana yemekler leziz! Etler yumuşacık ve çok lezzetli. Mezeler deseniz hepsi taptaze ve enfes. Bir ara masamıza bir amca gelip çok içten bir tebessüm ile bir isteğimiz olup olmadığını sordu , teşekkür ettik. Meğerse mekanın sahibiymiş. Çok kibar bir şekilde masaları gezerek misafirlerinin düşüncelerini dinliyor. Ödediğimiz hesabı net olarak hatırlamıyorum fakat markette satılan rakının 100 tl olduğu günler için bir mekana göre gayet uygun bir hesaptı. Umalım ki bu içtenlik ve lezzet daimi olsun.
Eyvan Kebap adlı işletmedeki diğer yorumlar (8)
2
N.. K......
Açıkçası bence sorun porsiyonun küçüklüğü. Doymadan kalkıyorsunuz. Eti güzel ancak ete kuyruk yağı karıştırınca daha güzel olacağını düşünen restoranlardan birisi.
5
S..... Y.....
Önceden nasıl olduğunu bilmediğim için geçmişle bir kıyaslama yapamayacağım fakat rakiplerine göre bugün hayli önde olan bir işletme. Garsonlar çok ilgili. Ana yemekler leziz! Etler yumuşacık ve çok lezzetli. Mezeler deseniz hepsi taptaze ve enfes.... Devamını oku
5
S..... Y.....
Önceden nasıl olduğunu bilmediğim için geçmişle bir kıyaslama yapamayacağım fakat rakiplerine göre bugün hayli önde olan bir işletme.

Garsonlar çok ilgili. Ana yemekler leziz! Etler yumuşacık ve çok lezzetli. Mezeler deseniz hepsi taptaze v... Devamını oku
4
M.... M....
4
M.... M....
???? Kebap ve meze seçenekleri, lezzet, gayet uygun fiyatlar, salaş atmosfer. ???? Mekan salaş da olsa tuvaletlere biraz daha dikkat edilmeli. Kışın muşambayla çevrilmiş dış kısım nispeten soğuk oluyor.
Tümünü gör