Yükleniyor...
3.8 Puan
8 Yorum

Eyvan Kebap

Adalet Mahallesi, Haydar Aliyev Caddesi, No 24, Bayrakli, Izmir
Kategoriler Ocakbaşı
Mutfaklar Ocakbaşı, Izgara, Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 435 90 43
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (8)
2
N.. K......
Açıkçası bence sorun porsiyonun küçüklüğü. Doymadan kalkıyorsunuz. Eti güzel ancak ete kuyruk yağı karıştırınca daha güzel olacağını düşünen restoranlardan birisi.
5
S..... Y.....
Önceden nasıl olduğunu bilmediğim için geçmişle bir kıyaslama yapamayacağım fakat rakiplerine göre bugün hayli önde olan bir işletme. Garsonlar çok ilgili. Ana yemekler leziz! Etler yumuşacık ve çok lezzetli. Mezeler deseniz hepsi taptaze ve enfes. Bir ara masamıza bir amca gelip çok içten bir tebessüm ile bir isteğimiz olup olmadığını sordu , teşekkür ettik. Meğerse mekanın sahibiymiş. Çok kibar bir şekilde masaları gezerek misafirlerinin düşüncelerini dinliyor. Ödediğimiz hesabı net olarak hatırlamıyorum fakat markette satılan rakının 100 tl olduğu günler için bir mekana göre gayet uygun bir hesaptı. Umalım ki bu içtenlik ve lezzet daimi olsun.
5
S..... Y.....
Önceden nasıl olduğunu bilmediğim için geçmişle bir kıyaslama yapamayacağım fakat rakiplerine göre bugün hayli önde olan bir işletme.

Garsonlar çok ilgili. Ana yemekler leziz! Etler yumuşacık ve çok lezzetli. Mezeler deseniz hepsi taptaze ve enfes.

Bir ara masamıza bir amca gelip çok içten bir tebessüm ile bir isteğimiz olup olmadığını sordu , teşekkür ettik. Meğerse mekanın sahibiymiş. Çok kibar bir şekilde masaları gezerek misafirlerinin düşüncelerini dinliyor.

Ödediğimiz hesabı net olarak hatırlamıyorum fakat markette satılan rakının 100 tl olduğu günler için bir mekana göre gayet uygun bir hesaptı.

Umalım ki bu içtenlik ve lezzet daimi olsun.
4
M.... M....
4
M.... M....
???? Kebap ve meze seçenekleri, lezzet, gayet uygun fiyatlar, salaş atmosfer. ???? Mekan salaş da olsa tuvaletlere biraz daha dikkat edilmeli. Kışın muşambayla çevrilmiş dış kısım nispeten soğuk oluyor.
4
M.... M....
3
T....... T.......
Kuzu sis, adana kebap, raki, fava, haydari... Hepsi güzeldi. Gündüz rakisi için anlasilan o ki daha iyisi yok, hemen hemen tüm masalar dolu. Lezzet iyi, fiyat mâkul, keyif tavanda. 35'lik raki üç porsiyon kebap, salata, fava, haydari hesap 93 TL. Yer merkezi, araba kullanmaksizin gelir gidersiniz. Saat 11.00'de oturabilirsiniz. :)
3
M..... K.......
iddia ediyorum,Izmirde yiyebileceginiz en iyi kanat... Test edildi onaylandi:) hatta aylik mutat ziyaretlerle bizzat tarafimdan onaylanmaya devam ediliyor
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım