Yükleniyor...
2.8 Puan
15 Yorum

Kumrucu İzzet

Mithatpaşa Caddesi, No 1144/1-A, Güzelyalı, İzmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 247 51 10
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (15)
1
D.... T....
Overrated, cok basit.
2
M..... G.....
3 günlük İzmir turunda en büyük hayal kırıklığım burası oldu. Büyük hevesle gittik ama kumrusu maalesef çok vasattı. Kullandıkları vasat et ürünlerinin bunda büyük etkisi var tabi. Telafi için midye dolma denedik, daha da beterdi. Pirinçler kıtır kıtır olmuştu. Sonuç olarak maalesef kumru için burasıyla ilgili çok büyük bir lezzet beklentiniz olmasın.
4
F.... F....
İzmir’de yaşamıyorum, bu yüzden kumruyu bilmem. Yorumlara da bakınca gitmekte tereddüt ettim ama kumrusunu yedikten sonra çok beğendim. Malzemesi bence gayet bol. Lezzeti de iyi. Salam, sosis ne kadar iyi olabilirse o kadar iyi. Mekan daha sıcak olabilirdi. Ocak ayrı bir dükkanda, masalar ayrı bir dükkanda. Bundan dolayı da kapı sürekli açılıp kapanıyor. Aradaki duvar kırılıp birleştirilebilir ya da tasarım daha iyi olabilirdi. Servis biraz yavaş gibi geldi bana ama herşeye rağmen gidilebilir. Tadını beğendim.
1
G...... A.....
Eski kalitesi ile hiç alakası kalmamış, ekmek kötü ve soğuk, malzeme çok az ve düşük kaliteli , kasar peyniri bile tam erimemiş için de, tam bir hayal kırıklığı olmuş, bir daha kesinlikle tercih etmeyeceğim bir mekan....
2
C...... C......
Günden güne kumrucu kimliğinden uzaklaşan, menüye ne koysakda ciroyu arttırsak derdine düşmüş nargile, kumpir ve daha bir çok şeyi birarada bulabileceğiniz eski özelliğini yitirmiş bir kumrucu. Lokasyonu iyi ve de kumru yenilmesi tavsiye edilir.
1
V..... K.........
İzmir'de kumrunun yenileceği son adres. Malzemeler bayat ve diğer yerlere göre az. İstisnasız her sipariş soğuk geliyor. İlk açıldığı günlerden kalite olarak çok uzak.
4
E... U....
Kumruyu burada yiyince fahri İzmirli oluyorsun dediler koşarak gittim. Gerçekten başka şehirlerde yediğimden çok daha lezzetli ve kaliteliydi. İlkini bitirdikten sonra ikinci kumruyu sipariş ettiğimi soylemicem tabiki. İzmire yol düşünce istikamet İzzet!
2
G...... S.....
İzmir kumrusunun adı var tadı yok :( eskiden daha iyiydi. Sanki İzmir'in meşhur kumrusu değil de fabrikasyon sandviçe dönmüş, malz3meletin; ekmeğin hiç tadi yok... servis çok yavaş
2
H.... S.....
Son gelisimizdeki kumrunun tadi daha oncekilerden cok uzak. Icindeki sosis,salam ve sucugu tadi yok denecek kadar kotuydu. Umarim kisa zamanda esk lezzetine kavusur.
3
M..... A.....
Kumru çeşitleri 9 tl olmakla birlikte yengende peynir bence enfes ama sosislerde yanmışlık olabiliyo . Bence o fiyata değmez 2015 İzmir'inde , bornova'da 5 tlye kumru yapan yerler var tadı da not bad yani 9 tl çok fazlaStilika
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım