Yükleniyor...
2.8 Puan
6 Yorum

Egeli Balık Restaurant

Mustafa Kemal Sahil Bulvari No:751 Güzelyali//Izmir, Güzelyali, Izmir
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0232 248 37 97
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
  • Fullbar
  • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (6)
1
C.. A........
Yeni taşındığımız bölgede balık mekanlarını bir bir denerken bu mekanı da deneyelim dedik. Miktarı 700-800 gr civarı olur dedikleri deniz levreği siparişini verdik ve fiyatını deniz levreğine göre kaça olur diye sorduk yeterince yüksek bir fiyatla siparişi verdik. Mezelerle ve kalamarla çok gelir düşüncesiyle iki kişi için levreği fileto yaptırıp ikiye bölünmesini rica ettik. Bu arada ben hamsi tava istemiştim onda sorun yoktu. Levrek servisi geldiğinde şaşkınlıkla ilk konuştuğumuz kişiyi çağırdık 700-800 gram civarı olan deniz levreği istemiştik bir yanlışlık olmalı çiftlik levreği getirdiniz dediğimizde dalga geçer gibi “dediğiniz miktar ve deniz levreği bu şekilde olur” sanki siz bilmiyorsunuz havalarında bir ifadeyle ters düştü bizimle. Biz balık düşkünü ve haftada en az iki gün balık yiyen çokca mekan denemiş ve balıkçıdan balık alıp evimizde yapmış bir aile olarak bildiğimizi, kabul etmediğimizi ilettiğimizde “değiştiremeyiz kime satacağız” gibi bir ifade kullandılar. Telafi etmek yerine pervasız bir şekilde cevap almayı ilk defa bir mekanda yaşadık. Bu durum oldukça küçük porsiyon gelen ve yağ çekmiş kötü kalamarı, ayrıca salatadan çıkan naylonumsu ip görünümünde garip bir şeyi resmen unutturdu bize diyebilirim. Kısacası fotoğraftada göreceğiniz üzere tabağın ebatından balığın 700-800 gr deniz levreği olmadığını anlayacaksınız. Levreği yemeden, diğer iki kişinin aç kalktığı bu mekanı kesinlikle tavsiye etmeyeceğim mekan listeme ekledim. Hesap geldiğinde hiç yenilmeyen bu balığa çiftlik balığı fiyatı vererek kalkabildik. Kararı siz verin
3
E... F.....
Rahatsız koltukları ile rakı keyfini pek alamasanızda konum olarak mükemmel. Denize karşı ve sahilde içkinizi içebilrsiniz. Ücret olarak ortanın biraz üstünde. Gereksiz garsoniyer parası ekleniyor hesaba. Zorda kalınmadıkça gidilmez.
1
S.... T........
Maç günü ya da özel tarihli bir gün değilse asla garson bulamayacaginiz, ilgisiz, umarsız, anlamsız bir işletmecilik anlayışı. Sahilde alkollü yer sayısı az olduğu için iş yapıyor hepsi bu.
4
R.... Y.......
Leziz ve keyifli... Izmir'de Göztepe tarafinda raki-balik için harika bir seçenek burasi. Mezelerde ot olarak biraz zayif olsalar da var olanlar çok lezzetli. Bugüne kadarki en güzel acili ezme ve haydari siralamasinda ilk 4'e girer burasi. Mas fasulyesi, fava ve salata da söyledik bunlarin yani sira. Ara sicak kalamar çok tazeydi ve çok yag çekmemisti. Ana yemekte barbun seçtik. Barbunlar ufak; ama lezizdi. Buranin servisi de, hizmeti de 10 numara hakikaten. Yari açik ve kapali kismi var, müzik yari açik kisimda oluyor. Çarsamba, cuma ve cumartesi günleri hötmr engelli olan Oguz Abi kanunuyla hem çalar, hem söyler. Çok keyiflidir onun programi esliginde içmek.. Kanunla "Sari Saçlim Mavi Gözlüm"ü bile çaldi biz oradayken :) Fiyatlar çok uygun burada. 5 meze, ara sicak, 2 porsiyon balik, 35'lik, kahveler derken 130 TL civari ödedik. Kesinlikle tavsiye ederim.
4
R.... Y.......
Leziz ve keyifli... Izmir'de Göztepe tarafinda raki-balik için harika bir seçenek burasi. Mezelerde ot olarak biraz zayif olsalar da var olanlar çok lezzetli. Bugüne kadarki en güzel acili ezme ve haydari siralamasinda ilk 4'e girer burasi.
Mas fasulyesi, fava ve salata da söyledik bunlarin yani sira. Ara sicak kalamar çok tazeydi ve çok yag çekmemisti.
Ana yemekte barbun seçtik. Barbunlar ufak; ama lezizdi.
Buranin servisi de, hizmeti de 10 numara hakikaten. Yari açik ve kapali kismi var, müzik yari açik kisimda oluyor.
Çarsamba, cuma ve cumartesi günleri hötmr engelli olan Oguz Abi kanunuyla hem çalar, hem söyler. Çok keyiflidir onun programi esliginde içmek.. Kanunla "Sari Saçlim Mavi Gözlüm"ü bile çaldi biz oradayken :)
Fiyatlar çok uygun burada. 5 meze, ara sicak, 2 porsiyon balik, 35'lik, kahveler derken 130 TL civari ödedik.
Kesinlikle tavsiye ederim.
4
H..... T........
Bira klasigi - Güzelyali sahilde bira esliginde sohbet için ideal mekan. Özellikle yazin tercih edilmeli, bahçesi ferah ve keyifli. Menüsü oldukça ekonomik. Lezzetler idare eder, özellikle amaç bira ve atistirmak olunca. Servis hizli.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım