Yükleniyor...
4.2 Puan
108 Yorum

Payedar Kahve

Mimar Sinan Mahallesi, Kasımpatı Sokak, No 4, Üsküdar, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 45.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0539 617 86 09
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Banka kartı
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Meşrubat
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (108)
5
S.... A.......
Lezzetli, uygun fiyatlar, ilgili çalışanlar ve mükemmel huzur verici şarkılar ve ortam kesinlikle buraya uğramanızı tavsiye ediyorum :)
5
S.... O....
Cok guzel bir osmanlı konağı.. Romantik bir havası var tam maşuk ile gitmelik bir yer hayırlısı ile nasip olanlar gitsin
5
H..... G.........
Tatlıları,kahvesi en önemliside verdiği huzur ile takdire şayen bir mekan ayrıca personelin kalite ve müşteri portföyüde çok başarılı.
5
K...... K......
Mekan olarak küçük ama çaldıkları müziklerle huzur veren bir yer. Neredeyse tüm tatlılarını denedim ve hepsi gayet lezzetliydi.
5
Z..... U...
4
E... T....
İç dekorasyonu çok güzel. Türk kahvesi yanında şerbet ile servis ediliyor. Genel olarak beğendik.
1
R... T....
Kız arkadaşımla birlikte bugün farklılık olsun diye bu mekana girdik, lanet olsun girmez olaydık. Mekanın ambiansı ve ismi gereği muhafazakar bi yer olduğunu anlamıştık zaten. Neyse 23 yaşındayım ben ve hayatımda ne gördüğüm, ne işittiğim, ne de yaşadığım bir muameleye maruz kaldık kız arkadaşıml beraber. Siparişimizi verdik masamıza geldi biz karşı karşıya oturuyoduk kız arkadaşıma telefonda bir şeyler göstermek için yanına geçtim. Neyse gülüşüyoduk falan ve sadece ele ele tutuşmak ve bir kaç minik öpücük dışında hiçbir şey yapmadık. Garson geldi yanımıza ve “uzaklaşır mısınız birbirinizden, yakın oturmamanız gerekiyor.” dedi. Biz de bir hışımla kalktık aşağıda hesap da ödemedik ve kasadaki arkadaş ve garsonla ayrı ayrı tartıştık. Savunmaları ise; “bu mekanda böyle yakınlıklara izin veremiyoruz.” Ulan gören duyan da ahlaki sınırları aşacak şeyler yaptık sanır ! İşin özü hayatımızda ilk defa bir mekandan kovulmuş olduk. Size tavsiyem; kız/erkek arkadaşınızla veya nişanlınızla veya eşinizle hayatta bu mekana gitmeyin, hatta mümkünse hiç gitmeyin. Böyle haysiyet yoksunu terbiyesizlere para kazandırmayın.
4
K..... D....
4
K..... D....
4
K..... D....
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım