Yükleniyor...
2.5 Puan
10 Yorum

Okyanus

Mimar Sinan Mahallesi, Atlas Sokak, No 26, Üsküdar Merkez, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0536 840 94 46
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Nakit Ödeme
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Masa rezervasyonu önerilir
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (10)
3
D.... Ö.......
Üsküdar Balıkçılar Çarşısında ortalama bir balıkçı. Fiyat/performans olarak yeterli olduğunu düşünüyorum.
1
B.... I...
Ne insana, ne müşteriye saygı var. Garsonlar çok saygısız ve kaba, balıklar çok lezzetsiz. Tamamen Üsküdar'ın merkezinde olduğu için insan sirkülasyonundan dolayı ayakta kalan bir mekan.
1
A.. A.....
Balık pazarının içinde bu kadar lezzetsiz balık nasıl olur anlamak zor. Mevsim balığı isteseniz de inatla deniz levreğine yönlendiriliyorsunuz çünkü fiyatı 5 kilo levrek fiyatında. Garsonlar aşırı kaba. Zomatoya çok geç baktım ne yazık ki. Kesinlikle 1 puan
2
İ....... İ.......
Balık fena değildi yalnız salata ve servis özensizdi getirilen ekmekler bir önceki müşteriden kalmıştı. Balık sonrası irmik helvası söyledik kek dilimi gibi, kurumuş kenarına tarçın değmiş bir helva geldi. Tavsiye etmiyorum.
3
M...... M......
Üsküdar balıkçılar çarşısında. Ekmek arası uskumru - kalamar- mezgit yedik . Mezgit iyiydi. Kalamarı ben tutmadım. Az pişeni çok pişeni vardı. Uskumru ve ekmeği soğuktu. Fiyat kalite oranı bence iyi değil.
3
M....... M.......
Taze balık yersiniz. Üsküdar balık pazarının ortasında. Çok fazla bir beklenti olmasın ama fiyat + kalite oranı fena değil. Midye dolma ve kalamarda bulunuyor, ortalama bir mekan.
3
E.... T.....
Balıkçılar çarşısının içinde yer alan balık mekanı. Balık çorbası (10₺) lezzet ve içerik açısından fena değildi. Denk gelirse mısır ekmeği ile servis yapıyorlar. 10 tane de midye dolma (10₺) yedim. onu daha başarılı buldum. İnsanların rağbet ettiği makul fiyatlı bir mekan.
2
K.... G.....
mekan çevredeki emsallarine göre daha temiz ve ferah. ortam güzel. fiyatlar da uygun gibi gözüküyor ama porsiyonlar çok küçük. 1 porsiyon ızgara çinekop 1 porsiyon istavrit tava 1 porsiyon da karides güveçi ekmekle yememize rağmen bir kadın bir erkek iki kişi doymadık. porsiyonların büyümesi lazım balık mevsimindeyiz sonuçta.
2
M.... M....
Vasat bir balıkçı, balıklar lezzetsiz, servis kötü, balık çorbası istedik bugün kötü geri gönderdik dediler(daha düzgün bir bahane bulabilirsiniz), çay istedik yeni demledik dediler, bahşiş vermeyince de yüzüme bakıyorlar
5
D..... A....
Çalışanlar sıcak ve samimi. Fiyatlar uygun. Lezzet çok güzel. Mısır ekmeğinin tadı harika. Midye aldıktan sonra çalışan bir abimiz siz öğrencisiniz 2 tane de benden olsun demişti, bu yüzden artık favori mekanımız. :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım