Yükleniyor...
3.3 Puan
37 Yorum

Frango

Mimar Sinan Mahallesi, Selmanı Pak Caddesi, Atlas Sokak, No 5, Üsküdar, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner, Pilav
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0216 3422050
Yorumlar (37)
3
A...... K........
Her zamanki frango lezzeti. Ama hiç bir zaman notları okumuyorlar ne zaman çift lavaş istesem tek geliyor ve özellikle ekstra ücret alabilirsiniz yazmamama rağmen.
1
H. Ö.....
Berbat bir yer, temizlik sıfır. Döner çok lezzetsiz. üstelik pro (eski adıyla gold) restoranlarda yer aldıkları halde, haberimiz yok diyorlar ve indirimsiz fiyattan ödemek zorunda kaldık.
1
E... K......
Rezalet, tek kelimeyle rezalet. Tavukları hem lezzetsiz hem de her seferinde yakmayı başarıyorlar. Ayrıca kullandıkları soslar oldukça başarısız. Karşısındaki Etibeyaz nispeten daha iyi bir mekan. Orayı tavsiye ederim.
4
E.... T.....
Covid döneminde açık yer sayısı oldukça sınırlı. Dün ayaküstü bir şeyler atıştırmak icin burayı denedim. 150 gram tavuk döneri humus sosuyla aldım. Dürüm içinde homojen bir malzeme dağılımı vardı. 14,50₺ lik fiyatı ile ekonomik.
4
A.. İ........
4
A.. İ........
4
A.. İ........
3
İ.... C.....
Üsküdar merkezde çarşı içerisinde hızlı bir akşam yemeği için oturduk.Dışarıda masası 2-3 adet ancak yer bulabildik.siparis çabuk alınıp çabuk geliyor.Barbeku ve köri soslu tavuk dürüm menü sipariş verdim.patatesteki baharatlar sadece masaya gelirken üzerine döküldüğü için her zamanki gibi sadece üstte olan patatesler baharatlıydı.Dürüm güzel ancak lavaşının tadı biraz yavan ve soğuk geldi.Lezzeti kötü değil ancak daha güzel olabilir.üskudarda fast food yenecekse tercih edilebilir
4
A....... E....
Köri soslu döneri güzeldi ve baharatlı patatesi lezzetli tavsiye edilecek bir mekan yalnız diğer geldiklerinize nazaran soslar azalmış gibiydi...
1
Ç...... Z.....
Paket servis için o kadar zaman kaybediyorlar ki içeride ki müşteriye 30 dakika da sipariş gelmedi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım