Yükleniyor...
1.6 Puan
45 Yorum

Dilek Pastanesi

Mimar Sinan Mahallesi, Rumi Mehmet Paşa Sokak, No:3, Üsküdar, İstanbul
Kategoriler Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0537 4303018
Yorumlar (45)
1
S...... Y......
Tamamen rezalet. Pandemi döneminde restoranlar açılmışken kahvaltı için tercih ettik. 50dakikadan fazla kahvaltı bekledik. Yeni açıldılar bekleyelim yoğunluk vardır dedik ama böyle bişey olamazdı. Mekan zaten boştu doluda değildi. 1saat daha beklesek yine kahvaltı gelmeyecekti. Bir süre sonra garsonları uyardılar kahvaltı siparişi almayın diye. Önümüze reçel tabağını bıraktılar devamını bekliyoruz ne çatal bıçak geldi ne çay ne ekmek. Fiyatları zaten yükseltmişler menüde yazan fiyatlar değildi. Anladıkki gelmeyecek kahvaltı ve mekandan ayrılmak zorunda kaldık. Gerçekten sizleri kınıyorum o kadar para kazanamıyoruz mekanlar açılsın diye yalvarırken bu kadar insan, demekki sizin paraya ihtiyacınız yok. Yazık gerçekten asla sizi tercih etmeyeceğim
1
A.... B......
aklı olan gitmez buraya biz bir hata yaptık gittik. Servis sıfır Tat sıfır Çalışanlar sıfır. Öyle uyuşuklar ki Bir şey istiyorsun ya en az 3 kere söylemen gerekiyor yine gelmiyor pes ediyorsun artık.
1
A........ B....
Dilek serpme kahvaltıda gelen tulum peynir bekleye bekleye sararmış, söyledim değiştirdiler. Ekmeği iki defa isteyince geliyor, su da öyle. İki defa isteyin herşeyi.
1
F.......... F..........
Eğer sadece birşeyler yemek için gidiyorsanız gidin ancak başka bir beklentiniz olmasın.. Kız arkadaşımın doğum gününü kutlamak için bir gün önceden arayıp konuştum, masayı süsleriz mumlu suffle ayarlarız diye söylediler, sonraki gün söylediğim saatte gittiğimde ne masa vardı ne de suffleyi söyledikleri gibi getirdiler, kendilerini aradığımda “ kusura bakmayın unutmuşlar sanırım, neyse size bir çay kahve ısmarliyim “ gibi cümleler sarfetti kendileri, ilgi alaka sıfır. Mekana girince olan ilgi alaka üst kata çıkınca yok oluyor.
1
Ö.... B........
1
A.. Ç.....
Waffle ve künefe aynı anda gelmedi waffle berbat durumdaydı kunefede şerbet yoktu ve yenilmeyecek derece kötü bir tadı vardı çok kötü bir işletme kimseye tavsiye etmiyorum
1
E... Ç........
Hesaba ek %10 komisyon aldılar. Bizim rızamız olmadan. Yetkililere duyrulur.
5
Z.... Z....
Klasik halinegelen Dilek lezzeti burada da mevcut. Tatlılarını çok beğendik. En büyük artılarından biri de garsonların çok ilgili ve güler yüzlü olması. Deniz manzarası olan katı da mevcut.
5
Z.... Z....
Klasik halinegelen Dilek
lezzeti burada da mevcut. Tatlılarını çok beğendik. En büyük artılarından biri de garsonların çok ilgili ve güler yüzlü olması. Deniz manzarası olan katı da mevcut.
4
T. E....
Közde Türk kahvesi harikaydı, trileçede güzeldi. Arkadaşlarım tavukla köfte yediler, çok beğendiler. Sadece porsiyon az gelmiş iletelim buradan :D Dilek pastanesinin buradaki şubesini de sevdimm :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım