Yükleniyor...
4
C.... K....
Közde dönerin yapıldığı ve Kuzguncuk'da bulunan iyi denebilecek dönerci adreslerinden biri. Döner lezzetli fakat biraz tuzlu gibi geldi bana. Ana menü öğesi olmasa da dönerin yanına koydukları patates kızartmasının geliştirilmesi gerekiyor. Patatesler çıtır çıtır olsa daha iyi olacak. Sütlaç güzeldi fakat biraz suluydu. Manda yoğurdunu denemedim ama sipesyalleri arasında. Servis çok hızlı ve müşteriye gayet saygılı bir işletme.
Metet Közde Döner adlı işletmedeki diğer yorumlar (818)
5
O... Ö........
Icerisi biraz eski ama cokca samimi
5
B....... K....
Metet muazzam bir konumda hizmet veriyor. Teras katında yerken manzara görmek mümkün. Çalışanlar ilgili alakalı. Lezzet gayet yerinde ortamın verdiği keyif ile birleşince güzel bir öğüne dönüşüyor.
5
E... D...
Hem inanılmaz hızlı hem çok lezzetliydi Kalabalık gidip döner yedik, herkes çok memnun kaldı. Yanındaki mezeleri ve salatası da çok iyiydi. Mutlaka tekrar gidilir.
5
S..... E....
Online sipariş biraz geç olsa da elimize ulaştı. Et gayet lezzetli. Mekanı daha önce de ziyaret etmiştim gayet güzel bir mekan.
4
B...... B......
Közde döner(tereyağlı olan fazla yağlı oluyor) lezzetliydi, manda yoğurdu ise normal yoğurttan farksızdı. Servis ve personelin ilgisi çok iyiydi. Künefe olmadığı için sütlaç sipariş ettik. İyi ki de etmişiz, mutlaka denenmeli.
Tümünü gör