Ece Sağduyu
  • 12:50, 14 Mayıs 2020
İki kişi ortalama 40 liraya güzel bir kahvaltı yaptık. Fiyat performans olarak gayet güzeldi.
Abdulkadir Arık
  • 10:13, 4 Mayıs 2017
Puanı az olduğu için denemekten çekinmiştim. Açıkçası ama aksine şaşırttı beni. Bana göre Anadolu yakasındaki 2. Favori kahvaltı yeri. Bir kere sakin huzurlu bi sokakta, ev hanımı ablanın hazırladıklarını yiyorsunuz öyle çalışanı felan yok, kahvaltı tabağı doyurucu. Bence en azından deneyip kendiniz karar vermelisiniz.. Kahvaltı tabağı + Sınırsız Çay + Melemen = 17₺ Emin olun Akşam kadar açıkmazsınız... Neden 5 puan değil derseniz oda Ablanın biraz soğuk olması, oda belki üzerindeki yükün ağırlığıdır ama esnaflık da Güler yüzde olmazsa olmazdir ben çok takmasam da takan olur. Benden bu kadar bide siz deneyin puanınızı verin. Şimdiden herkese afiyet olsun.
Faruk Albayrak
  • 14:58, 17 Temmuz 2016
sade, temiz, titiz, kısmen organik (yumurtadan bahsediyorum), menemeni benim yaptığım gibi yapan ekonomik ama köy havasından ve kokusundan uzak bir mekan.ama esnaflar en azından. bu mekanları tutmak lazım. yolunuz düşerde sakin bi kahvaltı yapayım derseniz takılabilirsiniz.
Dr.Food
  • 11:41, 2 Mart 2015
Kahvaltısı güzel fakat çok çeşitli değil ve de camda asılı olan resimdekilerle pek ilgisi yok, mesela resimde sosis görünüyor ama tabağım geldiğinde sosis de var mı diye sordum "hayır sosis koymuyoruz zaten" cevabını aldım. Güzel tarafı da yumurtanın tam istediğim kıvamda gelmesiydi.
Oğuz Köroğlu
  • 01:27, 24 Temmuz 2015
Sabahları çok uygin fiyata ve kaliteli malzemelerle kahvaltı yapabileceğiniz bir mekan. Ayrıca günlük süt,tereyağ,beyaz peynir gibi kahvaltık ve süt ürünlerini taze taze size sunan küçük sevimli bir mekan.