Cumhan Şavlı
 • 19:02, 10 Ocak 2020
Esnaf lokantasi tarzinda bir yer. Tepsi manti yedik baya başarılıydı. Ilgilenenler saygili fakat şef biraz aksi birisi. Kilo ile manti alabilirsiniz biraz pahali olmasina rağmen çok lezzetli
Halil
 • 15:46, 5 Temmuz 2020
İnternette gezinirken denk geldik ve yorumları okuyunca hemen gittik. Yağlama ve tepsi mantı denedik. Yağlaması efsaneydi, mantısı da çok güzel ama yağlama açık ara önde diyebilirim hele de sarımsaklı yoğurtla... Çok küçük şirin bir dükkan. İçerisi gayet temiz, servis hızlı. Şiddetle tavsiye ediyorum. Afiyet olsun ????
MISEL Gorani
 • 19:51, 19 Nisan 2019
Husnu Sinan
 • 23:55, 12 Şubat 2019
Baglarbaşi’nda yemek için bir yer ariyorsaniz ve manti yemek için hiç düşünmeden gidebileceginizikeyifli bir yer. Esnaf lokantasi kivaminda ama bir beyefendi ile hanimefendinin çaliştigi, müşteri degil misafir oldugunuz bir mekan. Çitir (feraye) ve tepsi mantisini denedim, dogrusu ben tepsi mantisini daha çok sevdim. Ama her ikisi de el emegi ve küçük küçük manti taneleriyle gerçek bir sabir işi.
Ivanka Karamazov
 • 22:47, 23 Şubat 2019
Sade dekorasyona sahip, küçük bir mekan, menüsü de aynı sadelikte. İçli köftesi haşlama, üzerine pul biberli (ve sanırım kırmızı biberli) kızarmış yağ dökülüp sunuluyor, tadı nefis. Ben kızartma içli köfte severim, haşlama sevmem ama bu yediğim en güzel içli köfteydi. Tepsi mantısı da çok lezzetli. Bayılarak yedik, porsiyon yeterli, daha fazla olmasından kimse şikayet etmez diye düşünüyorum çünkü dediğim gibi nefis. Menüde tek tatlı var, fırında sütlaç ama biz gittiğimizde sanırım geç vakit olmasından dolayı kalmamıştı. Fiyatlar bana kalırsa çok uygun değil; tepsi mantı 32, içli köfte tanesi 10 lira, iki kişi 100 lirayı buluyor. Artık her yerde aşağı yukarı aynı fahiş fiyatlar olduğundan, buna da tamam denilebilir. Beni rahatsız eden sadece; ısrarla çay içer misiniz diye sorup hesaba çayı yazmalarıydı. Bilen bilir, bazı mekanların menüsünde çay yazdığı halde, eğer yenilip içilmişse hesaba eklenmez, ikram edilir. Sadece çay içilip kalkılmasın diye hatta kalabalık grup gelindiğinde birkaçı yerken diğerleri çay içerse diye çay kalemi menüye eklenir. Ama ısrarla ikram eder gibi çay alır mısınız denilip çayın ücreti alınmaz. Bunun dışında lezzet çok güzel ve tekrar tercih edeceğim bir yer. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim, çay teklif ederlerse dikkat tabii. :))
Mehmet Kaygısız
 • 01:24, 18 Nisan 2019
Dışarıdan baktığımda çok da düşük bir beklentiyle girip çok mutlu ayrıldığım bir yer oldu. Bütün ürünlerinden memnun kaldım ama özellikle içli köfte ve tepsi mantısını öneriyorum.
Ahmet Eren Koç
 • 18:42, 26 Mart 2019
Mütevazı ve sakin bir mekan. Fiyat olarak makul lezzet olarak olağanüstü. Haluj ve çıtır mantıyı denedik. Kayseri yağlaması bir sonraki sefere kaldı
Behram Ulukır
 • 01:37, 8 Haziran 2019
Mütevazı bir mekan ve gerçekten başarılı lezzetler herhalde en bayıldığım kombinasyondur. Mantılarının her türünü ve yağlamalarını denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Mekanın sahipleri Çerkez göçmeni olarak Kayseri'ye yerleştikleri için hem Çerkez mantılarını hem de Kayseri mantıalrını başarılı bir şekilde yapabiliyorlar. Fiyatlar da oldukça normal. Gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Mirza Kotil
 • 16:04, 28 Temmuz 2019
5 arkadaş beraber gittik ve her türlü ürünlerini denedik. Çıtır mantı favorimiz olmakla birlikte tepsi mantıdan yağlamaya kadar hepsi mükemmeldi. Fırsatını bulduğum an yeniden gitmeyi planlıyorum. Küçük ve şirin bir mekan olmasının yanında mantıların açıldığını gözlerinizle görebiliyorsunuz. Sadece sütlaçtan çok verim alamadığımızı ifade etmek gerekiyor. Mekanın temel hizmeti mantı olduğundan dolayı bu da çok gözümüze batmadı açıkçası.
Kelemet Çiğdem Türk
 • 18:55, 11 Ocak 2019
Canımız mantı çektiğinde gittiğimiz, keyif aldığımız bir mekan. En çok tercih ettiğimiz patatesli psihalive ve tepsi mantısı. İkisi de çok lezzetli. Fiyatları da gayet uygun. Mutlaka denemelisiniz.
Halid Kandemir
 • 15:08, 1 Şubat 2019
Ikinci kez buraya mantı yemeye gittim, mantının yanına bu kez ekmek isteyince "genelde ekmek servisimiz yok" șeklinde bir açıklama ile karşılaștım. 
Neslihan Karagedik
 • 23:04, 21 Mart 2018
Tertemiz, sıcacık, aile samimiyetinde küçük bir işletme burası. Mantıları ise annenizin yaptığı mantı kadar iyi. Biz patatesli, peynirli ve tepsi mantısı denedik ve hepsi çok güzeldi. Fiyatlar ortalama.
Ism.ysr
 • 14:34, 29 Ocak 2018
Geçtiğimiz cumartesi günü bir tavsiye üzerine ziyaret ettim. Sunum ve karşılama güzeldi. Tepsi mantı yedik ve onu da beğendik. Güzel ve sade bir mekan. Fiyat olarak da uygun.
Uğur Dikal
 • 22:24, 27 Mart 2018
Bir annemin yaptığı mantıyı severim birde burda yediğim mantıyı gerçekten çok güzel ve lezzetli ????????ortam güzel çalışanlar samimi ???? sakin güzel bir mekan
Tuba Esen Kurtoğlu
 • 19:58, 28 Haziran 2018
Fiyatlar güncellenmiş. Menü fotoğrafı ekledim. Kayseri mantısı ve kıtır mantı yedik. Lezzetler güzeldi. Bu civardaysanız mantı yemek istiyorsanız gidilir. Konumu çok kolay direkt Nuh kuyusu caddesi üzerinde.
Seher Yıldıran
 • 09:07, 12 Ocak 2018
İlk defa buraya gittim yeri küçük ana sucak bir yer yerini zor bulsamda tatlı bir yer tepsi mantı istedim ilk defa yedim Harika idi çok begendim tavsiye ederim ????
İrmik İrmiko
 • 21:59, 4 Temmuz 2018
Yemekleri çok lezzetli. Patatesli çerkes mantısı ve tepsi mantısını denedim ikisini de çok beğendim. Temiz, sakin, samimi bir restoran. Tatlı olarak da fırın sütlacını deneyin derim
Cafe Dante
 • 16:12, 3 Haziran 2018
Başarılı bir mantıcı , evime yakın olması , nezih sakin bir yer olması dolayısıyla misafirlerimi de ağırladığım bir yerdir. Her zaman mantı yerim, klasik Kayseri mantısı. Kullanılan hamur , içine koyulan et kaliteli olduğu; ayrıca Mantı üzerine dökülen sos da gayet makul olduğu için başarılı. Fiyatlar çok ucuz değil. Ama ödediğiniz bedelin karşılığını fazlası ile alıyorsunuz. Mekan sahibinin suratsız olduğunu yazmış birileri. İlginç. Garson ve işletmecinin sizi öpmesini mi bekliyorsunuz. Yemek yemek için gidiyorsunuz, iyi de bir hizmet aldıysanız, başka bir beklentiye hakkınız yok zaten.
Mami Karaman
 • 20:55, 1 Nisan 2018
Kitir mantisi gercekten guzel birde tepsiye dizilen manti vardi sekli gusel olan fakat onun tadini biraz begenmedim ama gorsel olarak karin doyuruyor cig bogregide ayrica guzeldi.
Sefer Sevimli
 • 16:27, 28 Temmuz 2018
Tepsi mantı yedim gayet iyi fakat biraz fazla hamurumsu idi , altı biraz daha pişmiş olabilirdi , yağlama Yedim tek kelime ile enfes , içli köftede bi o kadar enfes ve lezzetli idi , fiyatlar oldukça yüksek kesinlikle bi ayarlama yapılmalı , her şeye rağmen tavsiye ederim .