4.0 - 13 Yorum

Diyar Burma

Murat Reis Mahallesi, Nuh Kuyusu Caddesi, No 299/A, Üsküdar, İstanbul
0216 532 61 25
Tür Tatlıcılar
Mutfak Tatlılar, Dondurma, Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 55.00 TL
Çalışma Saatleri
Husnu Sinan
  • 19:34, 28 Temmuz 2019
Sirkette yapilan bir ikramda Baglarbasi Diyar Burma’nin midye dolmasini deneme firsatim oldu. Her ne kadar unlu Antep baklavacilari ile ayni lezzeti bulamiyor olsaniz da İstanbulda yiyebileceginiz en guzel baklavalardan biri oldugunu rahatlikla soyleyebilirim. Midye dolma da yapisi geregi icindeki kaymak ve fistikla dengeli bir tat olusturuyor. Yorumlarda israrla deginilen burma kadayifi ise simdiden merak ettigimi soyleyebilirim.
Adil Öncel
  • 01:04, 26 Temmuz 2019
Ramazan günü bayat kuru baklavayı hiç utanmadan satan arsız esnaf. 2-3 günlük olmasından ötürü şekerlenmiş ve son derece sertleşen baklavayı yemeye çalıştığımızda resmen dişimizi kırabilirdik. Güvenmeyin bu sahtekar esnafa.!!!
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
diyar burma altıntepe telefon,diyar burma bağlarbaşı,diyar burma çalışma saatleri,diyar burma fenerbahçe,diyar burma feneryolu,diyar burma göztepe fiyat listesi,diyar burma göztepe telefon,diyar burma kaça kadar açık,diyar burma müşteri hizmetleri,diyar burma sipariş,diyar burma tatlı fiyatlari,diyar burma telefon,diyar burma üsküdar,diyar burma, kavacık fiyat listesi,