Yükleniyor...
4.8 Puan
13 Yorum

Yüksel Uygur Restaurant

Atatürk Mahallesi, Alemdağ Caddesi, Bahar Sokak, No:15/A, Ümraniye, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Asya
Ortalama tutar İki kişi için : 90.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0216 335 11 15
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Banka kartı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (13)
5
Z..... A.....
Hiç düşünmeden en sevdiğim restoran diyebilirim. Çok uygun fiyatlı inanılmaz lezzetli yemekler... Her şey dört dörtlük.
5
B...... A.......
Ümraniye ve Haseki şubesinde aynı seçenekler mevcut, Uygur mutfağı muhteşem
5
M..... Ö....
Şu menüdeki seçenek bolluğu ve lezzetleri düzgün bir girişimciye verseler şov yapar. Ümraniyede ara sokamta köhne bir yer diye görünüyor ama tam bir saklı cennet. Herşey inanılmaz lezzetli. Özellikle canım istedi diye kalkıp yarım saat araba kullanıp da geliyorum buraya. Mekana aldanmayın, şans verin!
4
N........ N........
Ügre, uygur mantısı, kuru kavrulmuş lağmen ve etli ekmek denedik. Tüm yemek porsiyonları alıştığımızdan fazla ve fiyat olarak da makul. Mantı haricinde hepsine bayıldık????????. Mantı soğanla kavrulmuş et dolguluydu. Soğan suyunu o kadar bırakmıştı ki mantıyı yiyemedim, tadını çok bozmuştu. Ügre çorbası da biraz tuz ve baharat istiyordu. Etkli ekmeğin içi seni dışı beni yakar, kıtır kıtırdı, bizim çiğ börek gibi ????????????
4
N........ N........
Ügre, uygur mantısı, kuru kavrulmuş lağmen ve etli ekmek denedik. Tüm yemek porsiyonları alıştığımızdan fazla ve fiyat olarak da makul. Mantı haricinde hepsine bayıldık
5
S.... T...
Yemeklerin lezzeti Çin’deki bir Uygur restoranı ile neredeyse aynı. Porsiyonlar büyük ve fiyatları oldukça makul. Kuru kavrulmuş lağmen, tofu kızartması, yüşeng rusi severek yediğim yemekler. Hafta içi her gün seçili 2 yemeğin indirimli olması da çok güzel.
5
N........ N........
Bence asya mutfağının damak tadımıza en uygunu Uygur mutfağı. Yemekleri çok lezzetli. Tadı tuzu tam yerinde. Burda yiyip de sevmediğim tek yemek tofu oldu. Ama onun bile sosu çok lezzetliydi. Ben sadece tofunun tavuk gibi sert olmasını bekliyordum yumuşak gelince hoşuma gitmedi. Gereksiz geldi hahahshs Dana kavurması mükemmeldi ama eser miktarda et bulunuyordu içinde :( fotoda görüyosunuz zaten ahahahsh ama olsun soğanı biberi bile aşırı lezzetliydi.45₺ bana göre biraz çok, fiyatını düşürebilirler biraz ya da et miktarını artırabilirler bence. Aile odası gibi bir yerleri var orda yedik arkadaşlarımla rahat rahat. O da güzel düşünülmüş. Kış aylarında yemek daha iyi olur burda. Çünkü yemekler yağlı ve baharatlı. Yazın ağır gelebilir. Uygur mantısına bayıldım içindeki kıyma çok lezzetliydi. Lağmen de güzel ama et miktarı az :( Porsiyonlar genelde büyük doyuruyor yani. Bir daha gider miyim? Giderim????????????????
5
N........ N........
Bence asya mutfağının damak tadımıza en uygunu Uygur mutfağı. Yemekleri çok lezzetli. Tadı tuzu tam yerinde. Burda yiyip de sevmediğim tek yemek tofu oldu. Ama onun bile sosu çok lezzetliydi. Ben sadece tofunun tavuk gibi sert olmasını bekliyordum yumuşak gelince hoşuma gitmedi. Gereksiz geldi hahahshs Dana kavurması mükemmeldi ama eser miktarda et bulunuyordu içinde :( fotoda görüyosunuz zaten ahahahsh ama olsun soğanı biberi bile aşırı lezzetliydi.45₺ bana göre biraz çok, fiyatını düşürebilirler biraz ya da et miktarını artırabilirler bence. Aile odası gibi bir yerleri var orda yedik arkadaşlarımla rahat rahat. O da güzel düşünülmüş. Kış aylarında yemek daha iyi olur burda. Çünkü yemekler yağlı ve baharatlı. Yazın ağır gelebilir. Uygur mantısına bayıldım içindeki kıyma çok lezzetliydi. Lağmen de güzel ama et miktarı az :( Porsiyonlar genelde büyük doyuruyor yani. Bir daha gider miyim? Giderim
5
F..... F.....
Porsiyonlar muazzam. Su mantısı, lağmen (galiba etliydi) ve fıstıklı tavuk aldık. 2 kişi çok aç olmamıza rağmen bitiremedik (ama olsun sonra evde yemek ayrı bir zevkti). Masada acılı bı sos vardı onu mantının üstüne koyduk, o kadar güzeldi ki resmen nefes alır gibi hepsini yedik. Bu ikinci gelişim oldu, salaş rahat bı ortam. Küçük bir yer ve sokak arasında kalıyor. Buraya yemek için gelinir ve başka beklenti olmaması önemlidir bence. Anadolu tarafında bildiğim kadarıyla başka Uygur restoranı yok, diğerleri hep karşıda biraz uzak oluyor. Buranın yeri gayet merkezi. En yakın zamanda tekrar gitmek istiyorum
5
F..... F.....
Porsiyonlar muazzam. Su mantısı, lağmen (galiba etliydi) ve fıstıklı tavuk aldık. 2 kişi çok aç olmamıza rağmen bitiremedik (ama olsun sonra evde yemek ayrı bir zevkti). Masada acılı bı sos vardı onu mantının üstüne koyduk, o kadar güzeldi ki resmen nefes alır gibi hepsini yedik.

Bu ikinci gelişim oldu, salaş rahat bı ortam. Küçük bir yer ve sokak arasında kalıyor. Buraya yemek için gelinir ve başka beklenti olmaması önemlidir bence.

Anadolu tarafında bildiğim kadarıyla başka Uygur restoranı yok, diğerleri hep karşıda biraz uzak oluyor. Buranın yeri gayet merkezi. En yakın zamanda tekrar gitmek istiyorum
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım