Yükleniyor...
3.9 Puan
24 Yorum

Pide

Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak, No 18/C, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 65.00 TL
Yorumlar (24)
5
Z.... A.
The restaurant is very clean and friendly and the food was very delicious. I will definitely try it again
1
E... K...
Ekstra söylediğim malzemeler eklenmemişti teslim süresini fazlasıyla geçti ilk ve son siparişim
5
T. Y.......
İlk kez kabaklı pide tattım, lezzeti harika ve pidenin hamuru kıtır kıtır muhteşem 3linize sağlık
5
Ö...... O.......
Bu bölgede yiyebileceğiniz en güzel pideyi yapıyorlar. Kepekli hamur seçeneği olması güzel detay. Bugün günlerden obur olma günü ise günahkar mutlaka denenmeli...
3
A..... K...
Arkadaşımla ne yesek diye düşünürken karşımıza çıkan ufacık ama tatlı bir yer. Spesiyal pidesini tercih ettik. Tadı güzeldi. İki kişi için oldukça doyurucu ve şişirmiyor. Genelde çevreden telefonla sipariş alıyorlar sanırım masalar boştu ama sipariş için çalan telefonlar hiç durmadı. Fiyatlar oldukça makul. Spesiyal pide, kola ve soda 32 TL. Tekrar tercih etme ihtimalim yüksek.
5
M..... K...
Doğru saatte gelirseniz Teşvikiye'de sakin bir sokakta arkadaşlarınız ile tatlı tatlı sohbet ederek iyi bir pide yiyebilirsiniz karışık pide gerçekten lezzetli lakin gelen herkesin de farklı bir favorisi olacaktır. Sade bir mekan olduğu için fiyatlar da Nişantaşı standartlarının altında. Mutlaka deneyin.
5
E.... E....
İstanbul'daki en iyi pidecilerden biri. Çok fazla çeşit var o yüzden kalabalık bi grupla giderseniz farklı şeyler deneyebilirsiniz (ama mekan küçük). Yazın dışarıda da masa oluyor. Çok falza sipariş almalarına ve gelen kişi de çok fazla olmasına rağmen servis yavaş değil.
2
E... B..
Mekan ufak , pideler iyi ama bir fatih pidecisi kadar degil. Malzemler lezzetli ama gevreklik biraz eksik. Ama asil sikinti serviste. Sizden sonra gelenler sizden once yiyip gidebiliyor. Siz ne zaman yiyceksiniz o muallak. Belli bi siralama yok. Noldu bizim siparis deyincede aldiginiz cevap pek tatli olmuyor. Lezzet tamam ama gerisi yalan.
4
T....... T.......
Civardaki mekanlara kıyasla gösterişsiz, sade, minik bir dükkan Teşvikiye'de. Başarıları da belki de bu sadelikten geliyor. Çok lezzetli pideler yapıyorlar. Paket servis imkanı da var.
4
N..... G.....
Teşvikiye’de ara sokak üzerinde kendi halinde bir pideci burası. Öyle sakin durduğuna bakmayın o küçük dükkân büyük lezzetteler sunuyor. Sahibi ile biraz sohbet ettiğimizde arka tarafta büyük mücadelenin ve azmin olduğunu anlıyoruz. Garson olarak çalıştığı mekânı uzun süreler beraber çalıştığı sahibinden devralıyor ve aynı düzende devam ediyor. Menü her damağa uygun et, tavuk, sebze çeşitlileriyle oluşturulmuş her biri birbirinden güzel pidelerden oluşuyor. Siz kendi pidenizi yaratayım istiyorsanız oda mümkün hiçbir şeye olmaz denmiyor ve sizin keyfiniz ön planda tutuluyor. Ben menüden seçtiğim ve kararsız kaldığım 2 pideyi yarım yarım bir pide de istedim. Detay için ;
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım