Yükleniyor...
3.8 Puan
40 Yorum

Lahmacun Plus

Teşvikiye Mahallesi, Güzelbahçe Sokak, No 12/B, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0212 2470701
Yorumlar (40)
5
S... N
hem tadı cok guzel her posiyonu büyük hemde süper ötesi hızlılar.. eve serviste de efsane hızlılar acur turşuları da muhteşem..
4
E.... B........
Aydınlık bir yer klasik tür lahmacun restoranından farklı bir felsefeleri var en başta müzik tercihleri hoşuma gitti, slow jazz ????. Ardından dizaynı da bilinen lahmacuncu konseptinden biraz farklı ????. Menü seçenekleri geniş, evlere servis seçenekleri de mevcut. Benim gibi biraz yağlı sevenlerden iseniz buranınkiler size kuru gelebilir????. (Bir lahmacun 10 lira)
4
E.... B........
Aydınlık bir yer klasik tür lahmacun restoranından farklı bir felsefeleri var en başta müzik tercihleri hoşuma gitti, slow jazz
3
A.. A..
Döner plus’ı pek severdim, lahmacun plus da kardeş kurululmuş de edim. Bir lahmacuncuya göre oldukça şık dekorasyonu ve özenli servisi var. Lahmacunu evet lezzetli ama ben daha iyi bir lezzet ummuştum buradan. Ortalama diyeceğim bir lezzet var, sanırım iç malzeme biraz daha iyileştirilmeli.
5
I... I.........
5
I... I.........
5
I... I.........
3
D..... D.....
Lahmacun bana göre hem tadıyla hem de hamuruyla güzel olmalı. Tadı iyidi ama bana göre çok sarmısaklı bir harç kullanıyorlar, hamuru için gevrek diyebilirim. Gevrek olmasıyla beğendim diyebilirim ama açıkcası başka yerde 10/10 yiyebiliyoruz. Bence harçlarını daha iyileştirseler daha çok tercih edilebilirler.
3
E.. E..
Döner plus u çok beğendiğim için burayıda denemek istedim. Lahmacun yedim ve diğer yerlere göre lahmacun büyüktü. İç malzemesi de fazlaydı. Ama lezzeti bence öyle pek ahım şahım değildi. Servisten memnun kaldım. Bana iç baharatları bi değişik geldi sanırım çok sumak vardı içinde. Normalde tuzlu yemek severim ama bence lahmacunun tuzunu fazla kaçırmışlar. Pek gevrekte değildi. Ekşi seviyorsanız Açık ayranı çok lezzetli. Belki bi daha gidersem pide denerim. Lahmacunda tatbak hala favorim kaldı.
1
A..... A......
Eleman 3 tane lahmacuna 1 tane salata verdi o da sırf marul ve maydanoz vardı. 1 tane istediğimiz lahmacuna 1 yeşillik verdi 3 tane lahmacuna da 1 tane yeşillik verdi yetmediğini söylediğimizde bize ters ters bakarak ekstra paralı olduğunu teker teker söylersek verebileceklerini söylediler işletmecilerine soruyorum siz bir mekana gittiğinizde yiyeceğiniz şeyi teker teker mi söylüyorsunuz?
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım