4.1 - 20 Yorum

Çağrı Büfe

Teşvikiye Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, No 109, Şişli, İstanbul
0212 2417583
Tür Büfeler
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Duygum
  • 15:55, 26 Mayıs 2019
Kavurma kaşarlı tostlarını ve ayranını çok seviyorum. Aslında sanırım her şeylerini çok seviyorum. Dönerleri ayrı güzel, peynirli tostlaro ayrı güzel, ıslak hamburgerleri ayrı güzel... Tek üzüldüğüm sosisli kaşarlı ya da salamlı kaşarlı tostları olmaması! Ama sucuk severler için sucuk kaşarı var tabi :)
İsmail Müftüoğlu
  • 22:09, 18 Nisan 2019
müşterisine terbiyesizce davranan , bir gün once sipariş gönderdiği adrese bir gün sonra orasi çok uzak diyebilecek kadar ve bunu telefonu suratiniza kapatacak kadar terbiyesizce davranabilen ve bunun yanlarına kâr kalacağını zanneden müşteri memnuniyetinden uzak ,ürünlerinin lezzetinin çok kötü ve fiyatlarının çok yuksek olduğu bir işletmedir,ilk siparişim sonrası bildiğin Çağrı büfe bu olamaz diye ikinci siparis vermeye teşebbüs etmis ve işletme sahibinin gerçek yüzünün ve müşterisine tavrının nasıl olduğunu tecrübe edinmiş oldum. Sipariş vermeyi düşünenlere ve/veya yerinde test etmeye teşebbüs edeceklere duyurulur.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
cagri bufe menü,çağrı büfe çalışma saatleri,çağrı büfe kaça kadar açık,çağrı büfe müşteri hizmetleri,çağrı büfe sipariş,çağrı büfe telefon,nisantasi çağrı büfe,