Yükleniyor...
3.9 Puan
35 Yorum

Çağrı Büfe

Teşvikiye Mahallesi, Vali Konağı Caddesi, No 109, Şişli, İstanbul
Kategoriler Büfeler
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0212 2417583
Yorumlar (35)
5
B.... Y.......
Özellikle Döneri ve Islak hamburgeri takdiri hakediyor Nişantasında uzun yıllardır hizmet veren kaliteli ayakta kalmayı başarmış işletmelerden biri başarılar dilerim...
3
P......... O...
Ortalama bir bufe doneri, tarihi mekan..Nisantasinda oglen saatinde ekmek arasi doner icin sanirim tek adres...pisman etmez ama ucurmaz...
4
D..... D.....
Kavurma kaşarlı tostlarını ve ayranını çok seviyorum. Aslında sanırım her şeylerini çok seviyorum. Dönerleri ayrı güzel, peynirli tostlaro ayrı güzel, ıslak hamburgerleri ayrı güzel... Tek üzüldüğüm sosisli kaşarlı ya da salamlı kaşarlı tostları olmaması! Ama sucuk severler için sucuk kaşarı var tabi :)
1
İ...... M...........
müşterisine terbiyesizce davranan , bir gün once sipariş gönderdiği adrese bir gün sonra orasi çok uzak diyebilecek kadar ve bunu telefonu suratiniza kapatacak kadar terbiyesizce davranabilen ve bunun yanlarına kâr kalacağını zanneden müşteri memnuniyetinden uzak ,ürünlerinin lezzetinin çok kötü ve fiyatlarının çok yuksek olduğu bir işletmedir,ilk siparişim sonrası bildiğin Çağrı büfe bu olamaz diye ikinci siparis vermeye teşebbüs etmis ve işletme sahibinin gerçek yüzünün ve müşterisine tavrının nasıl olduğunu tecrübe edinmiş oldum.
Sipariş vermeyi düşünenlere ve/veya yerinde test etmeye teşebbüs edeceklere duyurulur.
1
İ...... M...........
müşterisine terbiyesizce davranan , bir gün once sipariş gönderdiği adrese bir gün sonra orasi çok uzak diyebilecek kadar ve bunu telefonu suratiniza kapatacak kadar terbiyesizce davranabilen ve bunun yanlarına kâr kalacağını zanneden müşteri memnuniyetinden uzak ,ürünlerinin lezzetinin çok kötü ve fiyatlarının çok yuksek olduğu bir işletmedir,ilk siparişim sonrası bildiğin Çağrı büfe bu olamaz diye ikinci siparis vermeye teşebbüs etmis ve işletme sahibinin gerçek yüzünün ve müşterisine tavrının nasıl olduğunu tecrübe edinmiş oldum. Sipariş vermeyi düşünenlere ve/veya yerinde test etmeye teşebbüs edeceklere duyurulur.
2
A.... K.....
Abartılacak bir yer değil.döneri el yordamıyla koyuyorlar,tartmadan etmeden neye göre acaba?bir de kaba bir tavırları var neyse uzun girmeyeyim ama müşteriye karşı biraz daha sakin ÇAĞRI BÜFE!!!
2
A.... K.....
Abartılacak bir yer değil.döneri el yordamıyla koyuyorlar,tartmadan etmeden neye göre acaba?bir de kaba bir tavırları var neyse uzun girmeyeyim ama müşteriye karşı biraz daha sakin ÇAĞRI BÜFE!!!
5
I... K...
Lise yıllarımda okul çıkışı dadandığımız samimi yerdir kendisi. Genelde lezzetleri güzeldir. Yiyip beğenmediğim tostu yoktur çikolatalı ve karışık tostunu çok severdim
4
C.... O...
Nişantaşının en eski  mekanlarından biri..fiyatları gayet uygun öğle saatleri çok yoğun olur ama beklemeye değer.döneri vede cheseeburgeri lezzetlidir..
5
M..... Ş.....
Cocuklugumdan beri zihnimde yer eden tadlar vardir.klasik bufe sosislisi islak hamburgeri vs gibi.iste bu standardi hep bulabilecegim yer benim icin.hep ayni lezzet ve hizda.asla nisantasinin simarik fiyatlarina ayak uydurmayan yer....
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım