Yükleniyor...
4.4 Puan
35 Yorum

Bröd

Teşvikiye Mahallesi, Hacı Emin Efendi Sokak, No 75/2, Şişli, İstanbul
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0212 2342763
Yorumlar (35)
4
B.... Ü.....
Bröd’ün yeni oluşumu olan origami adı ile açılan yeni yerine bu haftasonu gittik, kruvasanlar şahane, ve çok değişik versiyonları yapılmış, ancak servis mekanın küçüklüğü biraz eksi noktalar, umarım zamanla iyileşir
4
S... P
Ekmekler çok güzel ve her zaman taze. Biraz fiyatlı doğal olarak.
5
L...... M
Bröd’ün enfes ekmeklerini mutlulukla tüketiyorduk ama bu “Sable” kurabiyeden bugüne dek nasıl olmuş da haberim olmamış! Artık kırmızı ışıkta geçtiğimiz günler için değecek bir kaçamak seçeceğimiz daha oldu.
5
L... B...
5
L... B...
5
L... B...
5
D...... D......
Bröd son zamanlarda aldığım ennn leziz, tok, sağlıklı ve oldukça kaliteli ekmek bulduğum, son derece işini seven ve mutlu insanların çalıştığı mekan. Pazar günleri kapalı ama hafta içi eğer yolunuz düşerse mutlaka altı üstü ekmek çeşitlerinden birini deneyin derim. Ekşi mayalı ekmeği bana sevdirdikleri için teşekkür ederim.
5
A C
Very, very good bread, excellent open roast beef sandwich. Nice people and excellent service. I forgot a bag of bread and the owner tracked me down through facebook and notified me. The next day a bag of fresh bread was waiting for me
4
E... C.
Küçük tatlı bir mekan, bröd ekmek arası kasap sucuk denedik yanında yeşillik ile servis edildi ve oldukça lezzetliydi, ardından fındıklı tahinli kurabiye denedik hoştu. Bizimle ilgilenen çalışanlar kibardı, ev için de baget ve bröd aldık. Siyez ve biberiye zeytin ekmeği bitmişti ancak sabahtan telefonla ayırtılabileceği bilgisini edindik. İçeceklerimizin tosttun bitmesine yakın gelmesi eleştiri konusu yapılabilir. Tekrar gitmeyi düşünüyoruz.
5
O.... O....
Dışarıya kadar gelen müthiş kokularına dayanamayıp içeri girmiştik. Çok tatlı bir mekan ve çalışanlar güler yüzlü. Birer tane kurabiye almıştık ama en yakın zamanda menüyü daha detaylı keşfe uğrayacağımız kesin:)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım