Yükleniyor...
2.6 Puan
30 Yorum

Meşhur Sütlüce Kokoreçcisi

Cumhuriyet Mahallesi, Halaskargazi Caddesi, No 83/B, Şişli, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Sakatat
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0212 212 31 96
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Banka kartı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (30)
2
M.... O....
Osmanbey’de yürürken karşımıza çıkan bu mekanı görünce denemek istedik. Cadde üzerinde, küçük, salaş bir mekan. Yarım kokoreç söyledik, gerçekten herhangi bir tat alamadım. Yediğim en lezzetsiz kokoreçlerden birisiydi. Ayrıca kokoreçlerimiz geldiğinde sıcakta değildi. 15₺ verdiğiniz bir kokoreçin en azından sıcak olmasını istiyorsunuz. Tekrar tercih edeceğimi sanmıyorum..
1
A.. Ç.....
Korkunç kalitesiz, korkunç pahalı, sakın, adım bile atmayın! Mekan ayakaltı, pis, çalışanlar özensiz, döner fiyatına kokoreç satıyorlar. Para kazanmak bu kadar kolay olmamalı. Sakın, ha sakın!
1
A... A...
Her açıdan çok kötü bir deneyimdi. Yarım kokoreç o kadar ufak ki, görmekte sıkıntı yaşadık. Fiyatları da o kokoreç kalitesi ve boyutuna göre gerçekten çok fazla. Osmanbey'de caddede bu rezillikte mekânların barınabilmesine çok şaşırıyorum.
4
O....... Y....
Osmanbey civarında sadece kokoreç yiyebileceğiniz en iyi mekân diyebilirim. Her daim aynı lezzeti sunan, hesaplı işletmenin midye dolması da mutlaka tadılmalı.
4
O....... Y....
Osmanbey civarında sadece kokoreç yiyebileceğiniz en iyi mekân diyebilirim. Her daim aynı lezzeti sunan, hesaplı işletmenin midye dolması da mutlaka tadılmalı.
5
S..... A.....
Kötülemeden önce Adamlardan istemesini bilmeli kokoreç gurmeleri iyi pişirmiş olsun çıtır olsun şöyle olsun böyle olsun anlat kardeşim ne istediğini Ben ömrümde böyle bir kokoreç yemedim çızır çızır soğumuyor son lokmama kadar parasının son kuruşuna kadar hak ediyor bence şiddetle tavsiye ederim güveçte porsiyon isteyin lezzetti Nirvana’da yaşayın
1
M...... Ö.......
Uzun zamandır tabelasını gördüğüm ve merak edip iş çıkışı arkadaşımla ilk ve son defa gittiğim sözde kokoreççi, 2 yarım söyledik ve resmen çiğ ve lezzetsizdi, fiyat olarak da yüksekti.  Herhalde bedava verse daha da yemem. edit: yakın zamanda gitmedim, o kadar kötüymüş ki sırf bu işletmeye  yorum yapmışım:D
1
M...... Ö.......
Uzun zamandır tabelasını gördüğüm ve merak edip iş çıkışı arkadaşımla ilk ve son defa gittiğim sözde kokoreççi, 2 yarım söyledik ve resmen çiğ ve lezzetsizdi, fiyat olarak da yüksekti. 
Herhalde bedava verse daha da yemem. edit: yakın zamanda gitmedim, o kadar kötüymüş ki sırf bu işletmeye  yorum yapmışım:D
5
E... M
Çok kokoreç yiyen biri değilim ama arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.. iyi pişmiş porsiyon olarak rica ettim ve gerçekten ama gerçekten çok beğendim.. çıtır çıtır bir lezzet patlamasıydı.. bak şimdi yine canım istedi ????
5
E... M
Çok kokoreç yiyen biri değilim ama arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim.. iyi pişmiş porsiyon olarak rica ettim ve gerçekten ama gerçekten çok beğendim.. çıtır çıtır bir lezzet patlamasıydı.. bak şimdi yine canım istedi
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım