Yükleniyor...
3.9 Puan
22 Yorum

Pehlivan

Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi, No 169/A, Şişli, İstanbul
Kategoriler Lokantalar
Mutfaklar Ev Yemekleri, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0212 2304070
Yorumlar (22)
5
A......... A.........
Ev yemeği ve ızgara için rahatlıkla tercih edebileceğiniz temiz bir mekan. Yemekleri lezzetli. Her tercih çokça sağlıklı. Çalışanlara teşekkürler.
3
S..... B....
Şişli Pehlivan içinde aynı yorumu yapacağım.Suku ev yemekleri ve ızgaraları çok kötü olmamakla birlikte çok iyide olmayan belli bir standartı yakalayan bir restorant.Bugün sipariş verdiğim tavuk ızgarası başarılı bulduğumu söyleyebilirim ama zeytinyağlı tabağını malesef tadını çok beğendiğimi söylemeliyim.Yinede 3 puanı totale vurduğumuzda hak ediyor.
5
S.... B....
Önünde araba park edecek yeri olan kendi oto yer göstericisi ile otomobiller için en işlek kavşağın başındaki bu yer, 2 geniş salonu, ve biraz fiyatlı bol yemek seçeneği ile hatırlanması gereken bir yerdir. Her ne kadar 7/24 açık densede temizlik için 2-6,5 saatleri arası kapalı olma olasılığı yüksektir..
5
C.... C....
Annemin yemeklerinin 2 tık altında(düşünün), hem karnınızı doyuran hem yüzünüzü güldüren ev yemekleri lokantası. Civar lokasyonda çalışanlar öğle yemeği için rahatlıkla tercih edebilirler.
3
S.... K..........
Pehlivan Köfte özellikle Şişli şubesi bir çok self servis zincirine göre hem lezzet, hem çeşitlilik, hem de fiyat olarak çok daha iyidir.. Hızlı yemek için en ideal yerlerden birisi.. Köftesi de bu hıza göre hiç fena değil..
4
İ............. İ.............
Temiz görünümlü, çok seçenekli bir ev yemekçisi. Fiyatları uygun ortalama 15-20 tl arası değişiyor. Yemek tavsiyem ev yemekçisine ters düşecek olsa da somonu çok güzel :) bir de ızgarada pişen kaşarlı köfte yanına makarna
4
İ............. İ.............
Temiz görünümlü, çok seçenekli bir ev yemekçisi. Fiyatları uygun ortalama 15-20 tl arası değişiyor. Yemek tavsiyem ev yemekçisine ters düşecek olsa da somonu çok güzel :) bir de ızgarada pişen kaşarlı köfte yanına makarna ????????
5
N...... I...
Şişli merkezdeki Pehlivan türünün en iyi örneği bence. Yemekleri taze, çayı her daim taze, sistemli, temiz. Her türlü bütçeye uygun. Fiyat/performans güzel. Ama herşeyden önemlisi ; burada çalan müzikler ünlü cafe restoranlarda çalmıyor. Latin ağırlıklı orjinal dünya müzikleri çalıyor. Duvardaki tablolarından dekoruna bence herşey öylesinelikten uzak. Bu yüzden her zaman dolu zaten. Başarılarının devamını diliyorum.
5
G......... Ö..........
Beklenmedik şekilde güzel. Köftesi harika keza bulgur pilavı ve şerbeti de güzel. Oldukça ucuz ve lezzetli. Self servis. Yemekten sonra çay ücretsiz.
3
I........ P...
Sulu yemek yiyebileceğiniz mekan. En önemli özelliği her gün aynı lezzeti yakalayabilmeleri bana göre. Çok fazla çeşit var hiç birine çok iyi diyemeyiz. Yiyoruz doyuyoruz sağlıklı besleniyoruz mekanlarından. Temizlik konusunda kaygılarınız olmasın. Hiç bir yemeği çok leziz değil.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım