Yükleniyor...
4.4 Puan
31 Yorum

Pangaltı Meyhanesi

Bozkurt Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Eşref Efendi Sokak, No: 5, Şişli, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 290.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0542 552 99 50
Neler var?
 • Nakit Ödeme
 • Banka kartı
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kredi Kartı
 • Gece hayatı
 • Kapalı alan var.
 • Grup yemeği için uygun.
 • Klimalı
 • Fullbar
 • Rakı
 • Wi-Fi
Yorumlar (31)
5
H....... Ş.....
Öncelikle olumsuz yorumlara aldanmayalim.. Arkadaş tavsiyesi ile gittiğim mekanda başta midyeli lahana olmak üzere mezeler çok iyi.. Ara sıcakta paçanga geliştirilebilir bana uymadı Ana yemekte kuzu şiş denedim gayet başarılı İkramlar için teşekkür ederim..
5
C.... C....
Meze konusunda Kurtuluş’a yepyeni bir çehre getirdi. Yılların esnafı Bülent Bey’in işletmesi son derece samimi ve dürüst. “Mahallecilik” ortamını yaşayabileceğiniz tatlı bir meyhane
1
E...... A.
Arkadaşımızın doğum günü için gittiğimizde hesabı ödemek için gittiğimiz sırada bizlere "ee işte siz 8 kişi geldiniz size fix menu açmamız lazımdı açmadık, ortalama 150₺ kişi başı ödemeniz lazım" dediklerinde biz sadece yediğimiz içtiğimizi (5 meze ve iki kadeh rakı.) ödemek istiyoruz burada fix menu olmadığı için geldiğimizi, rezervasyon sırasında da bunu özellikle söylemimize rağmen "ben şimdi hesabı kapamam gerekiyor, size ben ayrı ayrı hesap yapamam hesabı zaten size eşit böleceğiz" gibi bir dayatma ile bizi kazıklamaya çalıştı mekan sahibi... kazandığı 300₺ oldu ama birçok müşteriyide kaybetti. Kurtuluşta Astek, Kristal Ocakbaşı, Mey Ocakbaşı gibi buraya alternatif çok yer var.
1
E...... A.
Arkadaşımızın doğum günü için gittiğimizde hesabı ödemek için gittiğimiz sırada bizlere "ee işte siz 8 kişi geldiniz size fix menu açmamız lazımdı açmadık, ortalama 150₺ kişi başı ödemeniz lazım" dediklerinde biz sadece yediğimiz içtiğimizi (5 meze ve iki kadeh rakı.) ödemek istiyoruz burada fix menu olmadığı için geldiğimizi, rezervasyon sırasında da bunu özellikle söylemimize rağmen "ben şimdi hesabı kapamam gerekiyor, size ben ayrı ayrı hesap yapamam hesabı zaten size eşit böleceğiz" gibi bir dayatma ile bizi kazıklamaya çalıştı mekan sahibi...

kazandığı 300₺ oldu ama birçok müşteriyide kaybetti.

Kurtuluşta Astek, Kristal Ocakbaşı, Mey Ocakbaşı gibi buraya alternatif çok yer var.
1
E... K......
Bugün arkadaşımızın doğumgünüydü ve mahallemizde yeni açılan bir mekan olduğu için denemek istedik. Biz kalktık kendi hesabımızı ödemeye gittiğimizde kişibaşı ORTALAMA 150₺ işte dediler. (6 çeşit meze ve 2 kadeh rakı içtik) diğer herkes de ortalama 2 şer meze söyledi. 8 kişiydik. Ve 1 lt tekirdağ rakı söylemiştik. Dedim komple hesaplayıp fiyatı bölelim, yok dediler bölemeyiz. “Hesap belli zaten orda yazanlar?! Herkesten hesap almamız gerekir, zaten bu kadar kişiye bizim fix menü açmamız gerekiyordu.”Ben de esnaf olduğumu ve bu davranışın hoş olmadığını belirttim. Ortamı bozmamak adına 300₺ yi ödedik iki kişi. Ne balık yedik ne tatlı ne de et. Gerçekten mezeleri güzel olsa da bu davranış çok kötü ve hayal kırıklığıydı. Bir daha gitmem ve etrafımdakilere de bu yaşananı anlatırım.
5
B..... Ç......
Yemekler muhteşem !!! (Midyeli lahana sarması favorim) Bu kadar güzel bir mekan için fiyatlar da makul, mutlaka denemelisiniz :)
5
B..... Ç......
Yemekler muhteşem !!! (Midyeli lahana sarması favorim)
Bu kadar güzel bir mekan için fiyatlar da makul, mutlaka denemelisiniz :)
5
N... N...
Fiyat performans açısından on numara mekan. Mezeleri her daim taze, herkes güler yüzlü, ortam samimi. Müdavimi olabileceğiniz bir yer kesinlikle. Her masayla teker teker ilgilenen mekan sahipleri de bence buranın başarılı olmasını sağlıyor. Tıpkı eski meyhanecilik gibi. Kuru cacık şahane, avokadolu enginar çok iyi, leblebili dondurmayı da mutlaka deneyin.
5
O... D.......
Ilk acildigi gunden beri en severek gittiğimiz mekan. Standart meyhane menusu yerine bir cok farkli mezesiyle de beklentilerin ustunde hizmet veriyorlar. Bir kere gittiginizde kendinizi devamli olarak orda bulabilirsiniz ????
5
O... D.......
Ilk acildigi gunden beri en severek gittiğimiz mekan. Standart meyhane menusu yerine bir cok farkli mezesiyle de beklentilerin ustunde hizmet veriyorlar. Bir kere gittiginizde kendinizi devamli olarak orda bulabilirsiniz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım