Yükleniyor...
4.3 Puan
14 Yorum

Meyhane-i Ara

Bozkurt Mahallesi, Ergenekon Caddesi, Eşref Efendi Sokak, No: 10/A, Şişli, İstanbul
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 300.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0537 896 69 24
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Banka kartı
  • Kredi Kartı
  • Gece hayatı
  • Fullbar
  • Yakın otopark alanı var.
  • Kapalı alan var.
  • Rakı
  • Klimalı
Yorumlar (14)
5
N. N...
5
N. N...
5
N. N...
1
S... A....
01.03.2019 aksami bu mekândaydım.Ermeni mezeleri çok lezzetli diye gitsekte bilindik birkaç meze ve midye dolmadan başka birşey yoktu.Tabaklar öyle küçüktüki haydariye bile 25 tl alınmış. En komiği de 3 tane karidese 75 tl fiyat geldi.Ayrıca ilgi ve alaka kötüydü .3 midye dolma dışarda 6 tl burda 25 tl .Cidden ayıp ve asla birdaha kapısından bile geçmem.Lezzet desen sifir.Bogaza gitsek 400 tl öder çıkardık ????
1
S... A....
01.03.2019 aksami bu mekândaydım.Ermeni mezeleri çok lezzetli diye gitsekte bilindik birkaç meze ve midye dolmadan başka birşey yoktu.Tabaklar öyle küçüktüki haydariye bile 25 tl alınmış. En komiği de 3 tane karidese 75 tl fiyat geldi.Ayrıca ilgi ve alaka kötüydü .3 midye dolma dışarda 6 tl burda 25 tl .Cidden ayıp ve asla birdaha kapısından bile geçmem.Lezzet desen sifir.Bogaza gitsek 400 tl öder çıkardık
4
G......... G.........
Küçük bir mekan olmasına rağmen sıcacık bir ambiyansı var. Mekanın sahibi Ara Bey hem mutfakta şef hem servisin başında. Sizinle yakından ilgileniyor. Güne özel balık ve mezeler ile aradığınız klasik meyhane ambiyansını yaşayabiliyorsunuz. Lakerdasını hususi denedim ve bayıldım. Rezervasyonla gitmenizi tavsiye ederim yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz.
4
G......... G.........
Küçük bir mekan olmasına rağmen sıcacık bir ambiyansı var. Mekanın sahibi Ara Bey hem mutfakta şef hem servisin başında. Sizinle yakından ilgileniyor. Güne özel balık ve mezeler ile aradığınız klasik meyhane ambiyansını yaşayabiliyorsunuz.
Lakerdasını hususi denedim ve bayıldım. Rezervasyonla gitmenizi tavsiye ederim yer bulmakta zorluk çekebilirsiniz.
5
D.... K.....
Ara abi bizi beğenmediğimiz mezeyi hemen söyleyip geri gönderme şartıyla masaya oturttu. Burası tam küçük bir tatavla meyhanesi. İçerisi , ortam VE sahibi çok keyifliydi. Her şey çok güzel tavsiye ederim.
5
S... K..........
Ben size içeride geleceğin dünyaca ünlü şefi var diyim, siz ister inanın ister o lezzetlerden mahrum kalın. Tamamen sizin tercihiniz. Mezeleri ara sıcakları ve ızgaraları kusursuz. Uzun zamandır bir mekandan bu kadar memnun ayrılmamıştık.. Farklı lezzetler tadabileceğiniz veya bildiğiniz tüm mezelerin en iyisini yiyebileceğiniz yer diyebilrim.
5
T...... T......
Gunluk yapilan taze mezeleri, Ara babanin sohbeti ve gelen insan profiliyle tam bir meyhane.. begendili karidesi, ciger tavasi ve lakerdasini kesinlikle deneyin! Eline saglik baba, iyi ki varsin!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım