Yükleniyor...
4.1 Puan
16 Yorum

Kot Sıfır

Bozkurt Mahallesi, Eşref Efendi Sokak, No 44, Şişli, İstanbul
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kahve, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon -
Neler var?
 • Banka kartı
 • Kredi Kartı
 • Nakit Ödeme
 • Kahvaltı
 • Bira
 • Gece hayatı
 • Sigara içme alanı var.
 • Atıştırmalıklar
 • Klimalı
 • Dış mekan var.
 • Kokteyl servisi
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
Yorumlar (16)
5
C.... Y.........
Kahve, sohbet, atmosfer, müzik yeniden doğurur.
4
X..... S.....
Bir dönem bu mekana komşuydum o zamanlarda sık sık giderdim. Biraz gürültülü bir bölge, önünden sürekli arabalar geçiyor. O çevrede iseniz tercih edilebilir.  İlk açıldığı zamanlarda alkol servisi yoktu.
4
S.... Ö.....
Bir dönem bu mekana komşuydum o zamanlarda sık sık giderdim. Biraz gürültülü bir bölge, önünden sürekli arabalar geçiyor. O çevrede iseniz tercih edilebilir.  İlk açıldığı zamanlarda alkol servisi yoktu.
4
S.... Ş...
Oldukça keyifli bir ara sokak mekanı. Tuborg kendi ve ithal biraları satılıyor. Çalınan müzikler, müziğin sesi gayet yerinde. İçki içip sohbet etmek için ideal. Tek sorunu içerinin biraz yağ kokması. Bundan dolayı 1 puan kırdım.
4
B... B...
Kendi halinde, dar ve küçük ama şirin bir mekan. Tercihin ister kahveden yana ister alkolden yana olsun, kendine has tarzıyla Kot Sıfır açgözlülükten fazlasıyla uzak bir yer, bu yüzden de müdavimlerini sıkça ağırlamakta :)
5
G... A.........
Eşrefefendi Sokak’ında yürürken kenarda dikkatinizi çeken, girer girmez ait hissettiren İstanbul’daki en samimi mekanlardan biri Kot Sıfır. Turuncu buzdolapları, arka taraftaki dartları, atarileri, yeşil kanepeleri, kutu oyunları, sevimli çalışanları, duvarlarındaki yazı ve posterleriyle sitcomdan fırlamış çok sıcak bir yer. Tuborg üretimi brown ale’ları ve patatesleri denemeye fazlasıyla değer.
3
A.. M...
Tuhaf bir şarap fiyat politikaları var. Blush'ın şişesi 80, kadehi 30 lira. Şarap kadehleri kırıldığı için Martini bardağında ve sıcak bir kadeh şaraba 30 lira ödedik, servis elemanından "Şarap soğuk içilmez ki, tadı bozulur" diye öğüt aldık.
5
B.... B.....
İki genç arkadaşın radikal mekanı! Duruş ve konsept olarak bir hayli başarılı ve atmosfer olarak kendimizi evinizde hissediyorsunuz hesabı ödemeden gitseniz kimse sual gibi duran dingin bir mekan ticari kaygı gütmediklerinden ötürü de bir hayli seviliyor. Sokak arasında iş çıkışı 2 bira içmek isteyenlere tavsiye ediyorum
4
S.. S..
Mekanın tek dezavantajı yerin biraz altında basık bir mekan üzerine kurulu olması sanırım. Biz buraya bitki çayı içmek için soğuk bir günde gitmiştik. Çok geçmeden de siparişlerimiz ufak demlikler içinde geldi. Olumsuz söyleyebileceğim bir şey de ıhlamuru servis ettikleri kupa metalden yapılmış olması. Kamp hayatındaki envanterden alınmış gibi görünen kupa oldukça kullanışsızdı, içine sıcak bir şey koyduğunuzda tutacak yeri dahi oldukça ısınınca içmekte biraz zorlandık. Onun dışında, mekanın çok kültürlü bir yapısı da mevcut. Tebeşirli kara tahtasında farklı dillere ait sloganlar, aktivizm gibi şeyler, bence güzel düşünülmüş. Düşünülmekten ziyade sanırım ki mekanın düşüncesi bu yönde. Sokaktaki diğer rakibinden daha başarılı. Aynı zamanda bir kahveciden/cafeden ziyade bira seçeneğinin olması da güzel. Tekrar gelinesi bir yer diye düşünüyorum.
4
S.. S..
Mekanın tek dezavantajı yerin biraz altında basık bir mekan üzerine kurulu olması sanırım. Biz buraya bitki çayı içmek için soğuk bir günde gitmiştik. Çok geçmeden de siparişlerimiz ufak demlikler içinde geldi. Olumsuz söyleyebileceğim bir şey de ıhlamuru servis ettikleri kupa metalden yapılmış olması. Kamp hayatındaki envanterden alınmış gibi görünen kupa oldukça kullanışsızdı, içine sıcak bir şey koyduğunuzda tutacak yeri dahi oldukça ısınınca içmekte biraz zorlandık.

Onun dışında, mekanın çok kültürlü bir yapısı da mevcut. Tebeşirli kara tahtasında farklı dillere ait sloganlar, aktivizm gibi şeyler, bence güzel düşünülmüş. Düşünülmekten ziyade sanırım ki mekanın düşüncesi bu yönde.

Sokaktaki diğer rakibinden daha başarılı. Aynı zamanda bir kahveciden/cafeden ziyade bira seçeneğinin olması da güzel. Tekrar gelinesi bir yer diye düşünüyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım