Yükleniyor...
4.9 Puan
11 Yorum

Juliet

Bozkurt Mahallesi, Bilezikçi Sokak, No: 58/A, Şişli, İstanbul
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Bar-Food, Çay, Kahve
Ortalama tutar İki kişi için : 140.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0533 712 09 91
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Banka kartı
 • Alkol bulunur.
 • Nakit Ödeme
 • Şarap
 • Gece hayatı
 • Sigara içme alanı var.
 • DJ Performansı
 • Kapalı alan var.
 • Evcil hayvan dostu
 • Bira
 • Meşrubat
 • Wi-Fi
Yorumlar (11)
5
H.... K.....
Kurtuluş’un hatta İstanbul’un keşmekeşinden uzaklaştırıyor insanı. Hatta bazen Türkiye’de değil de New York’ta küçük şirin bir barda sanıyorum kendimi. Caner dünyanın en samimi, içten mekan sahibi olabilir. Bir gördüğü müşteriyi ne kadar zaman geçse de unutmuyor, hep aynı sıcaklıkla karşılıyor. Her ne kadar sık uğrayamasam da, mahallede açık ara ennnn favori mekanım :)
5
H.... K.....
Kurtuluş’un hatta İstanbul’un keşmekeşinden uzaklaştırıyor insanı. Hatta bazen Türkiye’de değil de New York’ta küçük şirin bir barda sanıyorum kendimi. Caner dünyanın en samimi, içten mekan sahibi olabilir. Bir gördüğü müşteriyi ne kadar zaman geçse de unutmuyor, hep aynı sıcaklıkla karşılıyor.
Her ne kadar sık uğrayamasam da, mahallede açık ara ennnn favori mekanım :)
4
T...... T......
Kahveni, ortamını, güleryüzünü seviyorum ama Cin toniğinin yeri ayrı! Ortamın güzelliği gelen insanların kalitesiyle de belli olur derler ki Juliet gayet öyle bir mekan! Yolunuz açık olsun, böyle devam! (:
5
Ş...... Ş......
Sahibi ve çalışanları çok sıcak kanlı mekan ise küçük, samimi ???? Genelde gelen müşteri kitlesi sanat ile iç içe olan kişiler ortamın kültür seviyesi yüksek diyebiliriz size bir şeyler katabilecek yeni insanlarla tanışabilir sohbet edebilirsiniz.Hemen hemen haftanın her günü etkinlikler yapılıyor.Bizim gittiğimiz akşam bilgi yarışması vardı katılmak zorunlu değil tabiki biz seve seve katılmıştık bir yandan biralarımızı yudumlarken bir yandan soruları yanıtlamıştık ve çok eğlenmiştik.
5
Ş...... Ş......
Sahibi ve çalışanları çok sıcak kanlı mekan ise küçük, samimi
5
J... U...
Küçük ama bir o kadar şirin ve samimi bir mekan. Son zamanlarda oturduğum çevrede çok fazla cafe açılıyor, burası ise diğerlerine göre daha iyi geldi bana. Daha sadece kahvelerini denedim ki onlarda başarılıydı bence. Yakın zamanda menüdeki diğer şeyleri de denemeyi düşünüyorum ????????????
5
J... U...
Küçük ama bir o kadar şirin ve samimi bir mekan. Son zamanlarda oturduğum çevrede çok fazla cafe açılıyor, burası ise diğerlerine göre daha iyi geldi bana. Daha sadece kahvelerini denedim ki onlarda başarılıydı bence. Yakın zamanda menüdeki diğer şeyleri de denemeyi düşünüyorum
5
J... U...
Küçük ama bir o kadar şirin ve samimi bir mekan.
Son zamanlarda oturduğum çevrede çok fazla cafe açılıyor, burası ise diğerlerine göre daha iyi geldi bana.
Daha sadece kahvelerini denedim ki onlarda başarılıydı bence.
Yakın zamanda menüdeki diğer şeyleri de denemeyi düşünüyorum
5
J..... J.....
Mekânın ufak olmasına rağmen içindeki samimiyetin kalabalık olup mekandan taşması çok hoşuma gitti. Özellikle haftanın her günü aktivite yapmaları, ayrı cazibe katıyor. Bir soru cevap oyununa denk geldiğim de tanıyan tanımayan herkesin katılması ve hoş sohbet içerisinde oynanması mükemmel.
5
B... B...
Akşam saatlerinde kahve içmeye gittim, sağlıklı beslenmeye dikkat eden biri olarak Türk kahvesinin yanına gelen kuru meyvelere bayıldım! O gün şans eseri birinin doğum günü varmış, tüm müşterilere dilim pasta veriyorlardı, ben de iki üç çatalla kutlamaya dahil oldum tabi ki ???? İngilizce tabiriyle cosy diyebileceğimiz, şirin mi şirin bir mekan. Gözlemlediğim kadarıyla da çoğu masada yabancı insanlar vardı, Juliet’i benden önce keşfetmiş olmalarına alınmadım değil! :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım