4.9 - 20 Yorum

Bosphorus Terrace - Hilton İstanbul Bosphorus

Hilton Oteli, Harbiye Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No 50, Şişli, İstanbul
0212 315 60 14
Tür Fine Dining
Mutfak Dünya
Ortalama tutar İki kişi için : 450.00 TL
Çalışma Saatleri
Burak Can Çelik
  • 15:39, 20 Nisan 2020
Kız arkadaşımla yıldönümümüzü kutlamak için tercih ettik. Öncelikle rezervasyon yaptırırken rezervasyon nedenimizin sorulması ve bunun sonucunda yemek sonrası ikram edilen pasta ve kahve çok ince bir davranıştı. Çalışan arkadaşlar tek tek gelip tebrik ettiler. Çok güler yüzlü ve sevecenlerdi. İşlerini layığıyla yapan insanları görmek insanı mutlu ediyor. Yemeklere gelirsek, yemekler lezzet olarak yemesi çok keyifliydi. Fiyatlar belki biraz pahalı ama aldığınız hizmet, yediğiniz ürünlerin tadı ve zomato goldun da kullanılması sonucu fiyatlar makul bir duruma geliyor.
Orhan Süslü
  • 21:29, 16 Temmuz 2020
Eşimle yıldönümü yemeğimizi yedik mekan güzeldi, ek olarak pasta ve çay ikramları da güzel bir jestti. Zomato goldu sıkıntısız bir şekilde kullandık.
Tüm yorumları okumak için tıklayınız. Bu restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
bosphorus terrace - hilton istanbul bosphorus çalışma saatleri,bosphorus terrace - hilton istanbul bosphorus kaça kadar açık,bosphorus terrace - hilton istanbul bosphorus müşteri hizmetleri,bosphorus terrace - hilton istanbul bosphorus sipariş,bosphorus terrace - hilton istanbul bosphorus telefon,dubb indian bosphorus menü,hilton bosphorus,hilton bosphorus menü,hilton bosphorus, istanbul,hilton istanbul,hilton menu,hilton restaurant fiyatları,lalezar restaurant hilton,veranda bar & terrace,