Yükleniyor...
3.9 Puan
52 Yorum

Tütsü By Düvee

Süleyman Seba Kompleksi, Dikilitaş Mahallesi, Hakkı Yeten Caddesi, No: 10/B, Beşiktaş, İstanbul
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Steak, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 350.00 TL
Çalışma Saatleri
Telefon 0541 240 41 42
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Banka kartı
 • Lunch menü var
 • Nakit Ödeme
 • Kredi Kartı
 • Alkol bulunur.
 • Fullbar
 • Kapalı alan var.
 • İş yemeği için uygun.
 • Sigara içme alanı var.
 • Dış mekan var.
 • Masa rezervasyonu önerilir
Yorumlar (52)
4
O... N....
I’ve ordered Tutsu Combo XL. Timely delivery, good packaging. The taste of the meat is slightly above average. There is room for improvement.
4
M..... A....
Zomato yorumlarını da dikkate alarak geldiğimiz bu nezih mekan hoşumuza gitti göze hitabı çok güzel. Yemek kısmına gelirsek sürekli farklı yerlerde burger deneyimleyen kendimiz de evde yapan bir çift olarak biz de tütsü burger ve duve burgeri denedik. Sevdiğimiz kısmı sosları oldu. Hem hamburgeri içerisinde soslar hem de yanında verilen soslar harikaydı. Ancak hamburger küçük, ekmeği poğaça ekmeği gibi ve ben açıkçası etini beğenmedim. Bir kere bize pişirilme kısmının nasıl istediğimiz sorulmadı ve hamburger etini orta pişmiş ve yumuşak severim. Ancak et sertti ve orta-iyi idi. Onun dışında sunum çok iyi ve patatesler güzel ancak çok az. Ben sofradan doymadan kalktım. Menüye içecek dahil değil bu sebeple biraz da pahalı oluyor ama sosları için denemeye değer diyebilirim. Tütsü burgerdaki Patlıcanlı sos muazzam bir tat bırakıyor ağızda. Bu arada biz servis elemanlarından memnun kalmadık. Birkaç kez hesap için hatırlatma yaptık.
4
T............. T.............
Tütsülenmiş,uzun saatler pişmiş et rüzgarı artık biliyorsunuz bizde de çok popüler. Bu sebeple açıldığından beri aşırı merak ettiğim @tutsubyduvee ye @geziciobur ve @tugceileneyesek ayartıp, hemmen ayak bastık. Mekan Mehmet Aslantuğ’un özenle işlettiği etlerine kadar kendi çiftliğinden tedarik ettiği bir mekan , gözbebeği yani. Biz öncelikle Tütsü Burger sipariş ettik içindeki patlıcanlı mayonez enfesti. Bu arada hamburger köftesi bir tık fazla pişmesine rağmen güzeldi. ( bu bizim hatamız tercih belirtmedik, onlar da sormadı gerçi.) Yanında gelen turp ve soğan turşusuna bayıldım ben çok iyiydi. Ardından paylaşmak için ; Tütsü Combo Xl sipariş ettik. İçinde; 200 gram Brisket, 400 gram dana kaburga , bratwust sosis ve seçilen üç garnitür var , bunlarla servis ediliyor. Garnitür olarak; Mac&Cheese , Coleslaw ve Tahinli Marul seçtik. Tahinli marul çok iddialı ve lezzetliydi bana bir tık ağır @geziciobur ‘a müthiş geldi. Mac&Cheese’i sıradan buldum. Ama okadar soslu ve baskın tatlardan dolayı belki de daha az soslu yapılmış olabilir. Brisket bize hafif kuru gelirken dana kaburgaya tek kelimeyle bayıldık. Yağlı yağlı löp löptü. Et suyuyla getirmeleri daha da güzeldi. Sosis aklımızda kalmadı, sıradandı.Kasap sosisten beklentimiz tabii ki daha yüksek özellikle böyle bir mekanda. Biz genel olarak mutlu ve tatmin olmuş ayrıldık @tutsubyduvee den. Fakat fotograf çektiğimizi fark eden garson, işletmenin uyarısı mıdır bilinmez...İlgi ile müdahale etmenin arasıdaki ince dozu kaçırdı maalesef. Hamburgerin fotografını çekerken üç kere daha değil dendiği halde masaya gelip “hamburgeri keseyim artık” denmemeli.Ayrıca yine fotograf çekerken; soğudunun farkındayız zaten “ ılık servis ediliyor soğudu yani de” denmez..Ayrıca hesap alınırken de aynı şekilde başımızda dikilmesi çok rahatsız etti bizi gerçekten.Mekanın blogger fobisi mevcut herhalde.Bunlar dışında çok güzel mekan tavsiye ederim. Ferah kaliteli☝️???? .
4
T............. T.............
Tütsülenmiş,uzun saatler pişmiş et rüzgarı artık biliyorsunuz bizde de çok popüler. Bu sebeple açıldığından beri aşırı merak ettiğim @tutsubyduvee ye @geziciobur ve @tugceileneyesek ayartıp, hemmen ayak bastık. Mekan Mehmet Aslantuğ’un özenle işlettiği etlerine kadar kendi çiftliğinden tedarik ettiği bir mekan , gözbebeği yani. Biz öncelikle Tütsü Burger sipariş ettik içindeki patlıcanlı mayonez enfesti. Bu arada hamburger köftesi bir tık fazla pişmesine rağmen güzeldi. ( bu bizim hatamız tercih belirtmedik, onlar da sormadı gerçi.) Yanında gelen turp ve soğan turşusuna bayıldım ben çok iyiydi. Ardından paylaşmak için ; Tütsü Combo Xl sipariş ettik. İçinde; 200 gram Brisket, 400 gram dana kaburga , bratwust sosis ve seçilen üç garnitür var , bunlarla servis ediliyor. Garnitür olarak; Mac&Cheese , Coleslaw ve Tahinli Marul seçtik. Tahinli marul çok iddialı ve lezzetliydi bana bir tık ağır @geziciobur ‘a müthiş geldi. Mac&Cheese’i sıradan buldum. Ama okadar soslu ve baskın tatlardan dolayı belki de daha az soslu yapılmış olabilir. Brisket bize hafif kuru gelirken dana kaburgaya tek kelimeyle bayıldık. Yağlı yağlı löp löptü. Et suyuyla getirmeleri daha da güzeldi. Sosis aklımızda kalmadı, sıradandı.Kasap sosisten beklentimiz tabii ki daha yüksek özellikle böyle bir mekanda. Biz genel olarak mutlu ve tatmin olmuş ayrıldık @tutsubyduvee den. Fakat fotograf çektiğimizi fark eden garson, işletmenin uyarısı mıdır bilinmez...İlgi ile müdahale etmenin arasıdaki ince dozu kaçırdı maalesef. Hamburgerin fotografını çekerken üç kere daha değil dendiği halde masaya gelip “hamburgeri keseyim artık” denmemeli.Ayrıca yine fotograf çekerken; soğudunun farkındayız zaten “ ılık servis ediliyor soğudu yani de” denmez..Ayrıca hesap alınırken de aynı şekilde başımızda dikilmesi çok rahatsız etti bizi gerçekten.Mekanın blogger fobisi mevcut herhalde.Bunlar dışında çok güzel mekan tavsiye ederim. Ferah kaliteli☝️
4
T............. T.............
Tütsülenmiş,uzun saatler pişmiş et rüzgarı artık biliyorsunuz bizde de çok popüler. Bu sebeple açıldığından beri aşırı merak ettiğim @tutsubyduvee ye @geziciobur ve @tugceileneyesek ayartıp, hemmen ayak bastık. Mekan Mehmet Aslantuğ’un özenle işlettiği etlerine kadar kendi çiftliğinden tedarik ettiği bir mekan , gözbebeği yani. Biz öncelikle Tütsü Burger sipariş ettik içindeki patlıcanlı mayonez enfesti.

Bu arada hamburger köftesi bir tık fazla pişmesine rağmen güzeldi. ( bu bizim hatamız tercih belirtmedik, onlar da sormadı gerçi.) Yanında gelen turp ve soğan turşusuna bayıldım ben çok iyiydi.


Ardından paylaşmak için ; Tütsü Combo Xl sipariş ettik. İçinde; 200 gram Brisket, 400 gram dana kaburga , bratwust sosis ve seçilen üç garnitür var , bunlarla servis ediliyor. Garnitür olarak; Mac&Cheese , Coleslaw ve Tahinli Marul seçtik. Tahinli marul çok iddialı ve lezzetliydi bana bir tık ağır @geziciobur ‘a müthiş geldi. Mac&Cheese’i sıradan buldum. Ama okadar soslu ve baskın tatlardan dolayı belki de daha az soslu yapılmış olabilir. Brisket bize hafif kuru gelirken dana kaburgaya tek kelimeyle bayıldık. Yağlı yağlı löp löptü. Et suyuyla getirmeleri daha da güzeldi. Sosis aklımızda kalmadı, sıradandı.Kasap sosisten beklentimiz tabii ki daha yüksek özellikle böyle bir mekanda.
Biz genel olarak mutlu ve tatmin olmuş ayrıldık @tutsubyduvee den. Fakat fotograf çektiğimizi fark eden garson, işletmenin uyarısı mıdır bilinmez...İlgi ile müdahale etmenin arasıdaki ince dozu kaçırdı maalesef. Hamburgerin fotografını çekerken üç kere daha değil dendiği halde masaya gelip “hamburgeri keseyim artık” denmemeli.Ayrıca yine fotograf çekerken; soğudunun farkındayız zaten “ ılık servis ediliyor soğudu yani de” denmez..Ayrıca hesap alınırken de aynı şekilde başımızda dikilmesi çok rahatsız etti bizi gerçekten.Mekanın blogger fobisi mevcut herhalde.Bunlar dışında çok güzel mekan tavsiye ederim. Ferah kaliteli☝️
4
G......... G.........
@turkmekangurme , @tugceileneyesek ve kadın oburunuz ne zamandır listemizde olan @tutsubyduvee ‘de Tütsü Combo XL aldık. 400gr kaburga, 200gr brisket, bratwurst ve üç yancıdan oluşan bu tabakta benim favorim yağı sebebiyle daha yumuşak pişen kaburga oldu. Brisketin ise biraz daha yumuşak olmasını beklerdim. Tabii bu yöntemde çeşnileme hazırlayanın keyfine kalmış. Ben iki ette de biraz daha çeşni ya da marinat tatmak isterdim. Ama genel olarak bizi üzmeyen etler yedik???? Sosisin ise lezzete büyük bir katkısı olduğunu düşünmedik. Bu tabakta yancıları siz seçiyorsunuz. Biz mac&cheese, coleslaw ve tahinli marul seçtik. Bu üçlüde favorilerimiz değişiklik gösterse de benim favorim keskin tadıyla, seyreltilmiş hibeşe benzer bir sosla servis edilen marul oldu. Coleslaw olması gerektiği gibiydi, mac&cheese’in ise biraz daha yoğun soslu olmasını beklerdik. Cumartesi trafiğine takılan kadın oburunuz mekana varmadan önce kızlar bir de Tütsü Burger denemişler. Köftesi bir tık fazla pişmiş olmasına rağmen lezzetli olduğunu ve patlıcanlı mayonezi çok beğendiklerini söylediler???? Tütsü, Fulya’da ılık yaz akşamlarında içkinizle oturmak için ideal bir mekan. Mehmet Aslantuğ’un kendi çiftliğinden gelen etleri kullanmakta. Tek olumsuz deneyimimiz garsonumuzla oldu. Ben varmadan önce de fotoğraf çekilirken burgeri bir an önce kesme ısrarı göstermiş. Ben vardığımda da etler için soğuyacak müdahalesinde bulundu. Hadi bunlar iyi niyetli olabilir ama çok mekanda karşılaştığımız bir tavrı bu mekan vasıtasıyla yazalım. Hesabı getirir getirmez müşterinin başında posla beklemeye başlamak hoş değil. Müşteriye hesabı inceleyecek vakit tanımamış oluyorsunuz. Hele bu örnekte bir de kişi başına ne düştüğünü hesaplamaya çalışırken “Çekebilir miyim artık?!” gibi bir tepki gördük ki, hiç hoş kaçmadı. Umarız bir dahaki gidişimizde geribildirimimizin dikkate alındığını görürüz.
4
G......... G.........
@turkmekangurme , @tugceileneyesek ve kadın oburunuz ne zamandır listemizde olan @tutsubyduvee ‘de Tütsü Combo XL aldık. 400gr kaburga, 200gr brisket, bratwurst ve üç yancıdan oluşan bu tabakta benim favorim yağı sebebiyle daha yumuşak pişen kaburga oldu. Brisketin ise biraz daha yumuşak olmasını beklerdim. Tabii bu yöntemde çeşnileme hazırlayanın keyfine kalmış. Ben iki ette de biraz daha çeşni ya da marinat tatmak isterdim. Ama genel olarak bizi üzmeyen etler yedik
5
H.... B......
Gerçekten çok başarılılar her şey denenmeli her kurusun hak ediyor lezzet sunum 10 yıldız
4
T.............. T..............
Tütsü by düvee Smoked barbekü kategorisinde iddialı bir restoran.Tütsülenmiş kaburga eti biraz yağlı olsa da hoşuma gitti.Biz 3 yancı seçenekli combo xl ve bir tütsü burger söyledik.Combo xl'daki brisket ve kaburgayı başarılı buldum ama sosisin kesinlikle geliştirilmesi lazım.Yancılarda coleslaw ve tahinli marul lezzetliydi, mac and cheese daha iyi olabilirdi. Tütsü burgerin patlıcanlı mayonezine bayıldık. Özetle memnun kaldığımız bir deneyim oldu,fiyatlar biraz pahalı ama yine gidebiliriz.✌
4
T.............. T..............
Tütsü by düvee Smoked barbekü kategorisinde iddialı bir restoran.Tütsülenmiş kaburga eti biraz yağlı olsa da hoşuma gitti.Biz 3 yancı seçenekli combo xl ve bir tütsü burger söyledik.Combo xl'daki brisket ve kaburgayı başarılı buldum ama sosisin kesinlikle geliştirilmesi lazım.Yancılarda coleslaw ve tahinli marul lezzetliydi, mac and cheese daha iyi olabilirdi.
Tütsü burgerin patlıcanlı mayonezine bayıldık.
Özetle memnun kaldığımız bir deneyim oldu,fiyatlar biraz pahalı ama yine gidebiliriz.✌
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım